iOS 9.3.3 güncellemesi yayınlandı iOS 9.3.3 indir yükle

iOS 9.3.3 güncellemesi yayınlandı iOS 9.3.3 indir yükle
müşteri hizmetleri

iOS 9.3.3 nasıl indirilir? iOS 9.3.3 nasıl yüklenir? iOS 9.3.3 iTunes ile yükleme. iOS 9.3.3 güncellemesi yayınlandı indir.

iOS 9.3.3 güncellemesini iPhone ve diğer cihazlardan Ayarlar> Genel> Yazılım Güncelleme bölümünden yapabilirsiniz. Ya da iTunes yazılımı üzerinden de yapabilirsiniz. iOS 9.3.3 yüklemeden önce iTunes programı ile cihaz yedeğini almanızı öneririm. Her hangi bir sorunda önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

iOS 9.3.3 güncellemesi yayınlandı indir yükle

iOS 9.3.3 güncellemesi yayınlandı indir yükle

iOS 9.3.3 indir

iOS 9.3.3 güncellemesi yayınlandı

Apple iOS 9.3.3 güncellemesini resmen başlattı. Kısa süre önce yayınlanan iOS 9.3.3 Beta sürümü testlerin tamamlanması ile iOS 9.3.3 satbil sürümü Apple kullanıcılarının güncellemesine açıldı.

Detaylara iOS 9.3.3 Beta 3 güncellemesi yayınlandı haberimizden ulaşabilirsiniz. iOS 9.3.3 güncelleme desteği olan cihazlar iPhone 4s ve üstü cep telefonları ile uyumludur.

iOS 9.3.3 güncellemesi ile gelen yenilikler

Bir kötü niyetli olarak hazırlanmış bir takvim davet beklenmedik biçimde yeniden bir cihaz neden olabilir. Bir boş işaretçi çözümlemesi geliştirilmiş bellek kullanımı yoluyla ele alındı.

FaceTime etkisi: Çağrı sonlandırıldı. Bir ağ konumunda bir saldırgan görünümü ses iletiminde sorun oluşturabiliyor. Kullanıcı arayüzü tutarsızlıklar geçirilen aramaların ele mevcuttu. Bu sorunlar geliştirilmiş FaceTime görüntülü mantığı ile ele alındı.

Safari etkisi: Kötü niyetli bir web sitesini ziyaret kullanıcı arayüzü sızdırma yol açabilir Açıklama: bağlantı noktalarını geçersiz yanıtları yönlendir keyfi içerik görüntülenirken keyfi alanını görüntülemek için kötü niyetli bir web sitesi izin olabilir. Bu sorun gelişmiş URL görüntü mantığı ile ele alındı. HTTP ile uyumlu HTTP olmayan hizmetler formlar sunarken / 0.9 Çapraz protokol cross-site scripting (XPXSS) sorunu Safari'de var. Bu sorun HTTP üzerinden yüklenen / 0.9 kaynaklar üzerinde komut ve eklentileri devre dışı bırakarak ele alındı.

Siri etkisi: Bir gizlilik sorunu İletişim kartları ele mevcuttu. Bu gelişmiş devlet yönetimi ile ele alındı.

Safari'nin Private Browsing modunda video görüntüleme Private Browsing modu dışında videonun URL'sini görüntüler Açıklama: Bir gizlilik sorunu Safari View Controller ile kullanıcı verilerinin işlenmesi mevcuttu. Bu sorun gelişmiş devlet yönetimi ile ele alındı.

iOS 9.3.3 indir iphone 6

iOS 9.3.3 indir iphone 4s

iOS 9.3.3 indir iphone 5s