iOS 9. 3. 4 güncellemesi yayınlandı indir yükle

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

iOS 9. 3. 4 güncellemesi yayınlandı hadi hayırlı olsun. Bu sürümün ne gibi yeniliklerle geleceği detaylı yazımızda

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Apple iOS 9.3.4 Beta testlerini tamamladı ve iOS 9.3.4 tam sürümü yayınladı. Apple iOS 10 içinde kısa süre önce test çalışmalarına başlamıştı. İsteyen kullanıcılar bu deneme sürümünü cihazlarına yükleyebiliyor ve kaldırabiliyorlardı. Detaylara iOS 10 nasıl yüklenir​ ve iOS 10 Beta sürümden eski sürüme geri dönme​ haberlerlerimizden ulaşabilirsiniz.

Apple, iOS 9.3.4 güncellemesi için detay vermezken önemli güvenlik güncellemelerin yer aldığını belirtti.

iOS 9.3.4 nasıl yüklenir? Ayarlar / Genel / Yazılım Güncelleme adımlarından ve iTunes programı üzerinden yüklemeyi yapabilirsiniz. Güncelleme yapmadan önce cihazın yeterli pil kullanım seviyesinin olup olmadığını ve cihazın yedeğini almanız önerilir.

iOS 9. 3. 4 güncellemesi 

iOS 9.3.4 indir yükle

iPhone iCloud ile yedekleme nasıl yapılır, iPhone Rehber yedekleme yedeğini alma programı ve iTunes ile iPhone telefonda iOS nasıl yüklenir haberlerimizi inceleyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image


Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2018, 17:36

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak