iOS 9.3 Güncellemesi Yayınlandı Sonra Geri Çekildi

Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

iOS 9.3 güncellemesi yayınlandıktan kısa süre sonra geri çekildi. iOS 9.3 güncellemesi neden kaldırıldı? iOS 9.3 güncellemesi iptal edildi. iOS 9.3 etkinleştirme hatası. iOS 9.3 etkinleştirme kilidinde kaldı kilitlendi çözümü nedir? iPhone iOS 9.3 indir yükle

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple etkinliğinde iOS 9.3 tanıtımı ile güncellemeye açılmıştı. Ama uzun sürmedi. iOS 9.3′ de çıkan sorunlardan dolayı güncelleme geri çekildi. iOS 9.3 güncellemesinde etkinleştirme hatası nedeniyle kullanıcıların yeni sürüm hevesi yarıda kaldı. Etkinleştirme kilidi ekranında kalma şikayeti sonucu Apple iOS 9.3 güncellemesini geri çekti. iPhone ve iPad’ de sorun yaşayanlar aşağıdaki adımları uygulayabilir. Sorun için destek hattını arayabilirsiniz.

iOS 9.3 sürüm güncellemesinde sorun yaşayan kullanıcılar için Apple’ nin çözüm önerisi, bilgisayardan iCloud sayfasına giderek hesap girişi yapıp cihazı kaldırın yani silin. Alternatif olarak i-Tunes programı ile güncellemeyi deneyiniz.

iOS 9.3 sürümü ile gelen özellikler: Night Shift özelliği kısaca belirleyeceğiniz zaman dilimlerinde yada otomatik ekranın ışık seviyesini ayarlıyor. Göze rahatsız verecek ışık tonunu ayarlıyor. Notlar uygulamasında bazı gelişmeler. Touch ID ile not defterine parola atama. Apple Music ve Car Play uygulamalarında bazı yenilikler. iOS 9.3 güncellemesinin beta 2 sürümü haberimize bakmak ister misiniz?

Night Shift özelliğini kullanmak ve ayarları için: Ayarlar> Ekran ve Parlaklık> Night Shift

iOS 9.3 güncellemesi

iOS 9.3 güncellemesi indir yükle

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir