iOS 9.3 Güncellemesinin Beta 2 Sürümü Yayınlandı

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Apple’nin yeni güncellemesi iOS 9.3 için Public Beta 2 sürümü indirmeye açıldı. iOS 9.3 güncellemesi indir yükle 2016 sürümü.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple, henüz testlerini tamamlamadığı iOS 9.3 güncellemesinin Beta 2 sürümünü resmi indirme sitesinde tüm kullanıcılarına açtı. Tabi güncelleme desteği olan cihazlar için bu geçerli.

iOS 9.3 güncellemesini indirme ve yüklemeye onaylı cep telefonları: iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6s ve Plus modelleri için iOS 9.3 desteği bulunmaktadır.

Apple daha önceleri iOS Beta sürümleri için sadece geliştiricilerin indirmesine izin verirken artık tüm Apple kullanıcılarının kullanımına açtı. Sizde iOS cihaz kullanıyorsanız isterseniz, Apple’ nin yeni sürümü iOS 9.3 Public Beta 2′ yi ücretsiz indirip deneyebilirsiniz.

iOS 9.3 güncellemesi indir yükle

apple developer program üyeliği,iOS 9.3 iPhone 4s 5s 6s indir

iOS 9.3 güncellemesi indir yükle

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iOS 9.3 güncellemesi indir yükle

iOS 9.3, aynı zamanda eğitim içinde bazı yenilikleri barındırıyor. Sınıfta her iPad artık bir kitaba dönüşebiliyor. Öğrencilerin dikkatinin dağılmasına neden olacak şeylerin uzaktan bir komutla kilitleyerek öğrenci ihtiyacı olan uygulamaya odaklama. Unutulan öğrenci şifrelerini yetkili tarafından sıfırlama özelliği. Her hangi bir öğrencinin çalışmasını AirPlay ile paylaşım. Tek tıklama ile tüm öğretmen ve öğrencilere gerekli materyalleri aktarma. iOS 9.3 ile daha çok özelliği barındırma.

iOS 9.3 Beta 2 sürümünü indirmek için bu adrestenApple Developer Program üyeliğini yapmanız gerekmektedir. iOS 9.3‘ ü cihazınıza yüklemeden önce cihazınızın yedeğini almanız önerilir. iOS 9.3 güncellemesinin tam sürümü yayınlandığında iOS 9.3 nasıl yüklenir diyenler için daha önce hazırladığımız iOS 9.2 nasıl yüklenir yazımızı inceleyebilirsiniz.

iOS 9.3 iphone 4s iphone 5s iphone 6s indirme yükleme

iOS 9.3 sürümü ile gelen bazı yenilikler: CarPlay dahil edilen yeni eklemeler. Zaman kavramına göre isterseniz gündüz ve geceyi sizin yerinize yeni sürüm ayarlayabiliyor. Ekran ayarları, coğrafi konuma göre ayarlayarak ekran renkleri ve aydınlatma otomatik olarak yapılandırma. Gelişmiş 3D Touch kullanımı. Live Photos, News, Apple Watch, Siri ve Apple Pay gibi bazı uygulamalarda geniş çapta yenilikler.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Not olarak şunu da belirteyim iPhone, iPad ve iPod touch için iOS 9.3 ön sürüm olduğundan, iOS 9.3 sürümü yüklü güncellenmiş cihazlar, tekrar eski iOS sürümlerine geri alınamaz. Cihazınızın yedeğini iTunes yazılımını kullanarak alabilirsiniz. Güncelleme sırasında her hangi bir hatayla karşılaşırsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak