iOS 9 Hareketli ve Normal Duvar Kağıtlarını İndirin!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Apple’ın geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıttığı yeni amiral gemileri iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modelinin arından, milyonlarca iOS kullanıcısının merakla beklediği yeni iOS 9 sürümünün 16 Eylül‘de yayınlanacağı bilgisi verilmişti.

Teknoloji destek

Elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlarımızın ekranlarını süsleyen duvar kağıtları (wallpaper) iOS‘un da en çok merak edilen kısımlarından biri. Şimdi resmi yayınlanma tarihini beklemeden, iOS 9‘daki hareketli ve sabit olan çoğu duvar kağıdını indirerek iPhone’larınızda deneyebilirsiniz.

ios-9-duvar-kagitlari-goruntu1

Bu yıl yeni iPhone 6s serisiyle ön plana çıkan favori duvar kağıdı, Altın Balığı oldu. Bu hareketli duvar kağıtlarıyla, iPhone’lar canlanacak.

ios-9-hareketli-duvar-kagidi-1

Aşağıdaki, soldan sağa sırasıyla 1, 2, 3, 4, 5, 6 şeklinde sıraladığımız iOS 9‘da yer alan beğendiğiniz hareketli duvar kağıtlarını indirebilirsiniz.

Ayrıca iOS 9‘da ki normal sabit duvar kağıtlarının büyük versiyonlarını da bağlantıdan indirebilirsiniz.

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir