iOS 9 Önizleme Sürümü Herkes İçin İndirilmeye Sunuldu!

iOS 9 Önizleme Sürümü Herkes İçin İndirilmeye Sunuldu!
müşteri hizmetleri

Apple'ın 9 Haziran'da burada yaptığımız haberde resmi olarak tanıttığı mobil işletim sistemi iOS'un son versiyonu iOS 9 için hemen ertesi günü iOS 9 Önizleme sürümü olan iOS 9 Beta 1'i geliştiriciler için yayınlanmıştı. Geliştirici olmasanız bile iOS 9 Beta'yı nasıl yükleyebileceğinize dair detaylı bilgi buradaki haberimizde mevcut. Ayrıca iOS 9 ve Android M resimli karşılaştırması haberimiz de ilginizi çekebilir. iOS 9 Beta 3 ile gelen yeni özelliklerden bazıları şöyle:

  • Apple News,
  • Apple Music
  • Fotoğraflar uygulamasında Özçekim (selfie) ve Ekran görüntüleri (screenshots) klasörü
  • Müzik ayarlarına hücresel bağlantı üzerinden yüksek kalitede şarkı yayını seçeneği eklendi.
  • iPad klasörleri artık 3x3 yerine 4x4 uygulama ikonları destekliyor
  • Two-factor kimlik doğrulama eklendi
apple-beta-software-program Apple, iOS 9 Beta 1'in ardından iOS 9 Beta 2'yi ve şimdi de iOS 9 Beta 3'ü yayınladı ve iPhone ve iPad'i olan herkes için indirmeye sundu. Artık herkes tarafından erişilebilecek olan Apple Beta Software Program sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Atakan Coskun
Atakan Coskun - 6 yıl Önce

yukledıkten sonra telefonumda kasılmalar oluyor..telefonum cok yavasladı..ekran kılıdı cok gec acılıyor..whatsup donuyor..ne yapabılırım sımdı

Mehmet
Mehmet - 6 yıl Önce

iPad Air'da Beta 2'yi kullanırken takılma, uygulamadan aniden atma ve ısınma sorunları yaşıyordum. Beta 3'te şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Tek beğenmediğim de klasörlerin 4x4 formatına dönüşmesi. Sıkış sıkış görünüyor bence. Seçme şansımız yok sanırım.

Onur Akın Şahan
Onur Akın Şahan - 6 yıl Önce

Bekliyoz

ncentilmen
ncentilmen - 6 yıl Önce

Guzel olmus begendim. Yazi karakteri tamamen degisti. Klavye basta biraz tuhaf geldi ama boylesi daha iyi olmus. Son uygulamaları kapatmak simdi daha zevkli :). Bir saat oldu kurali herhangi bir hata ile karsilasmadim

Teknoloji haberleri