iOS 9 ve Android M Resimli Karşılaştırması

media 13098

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıtılan Google‘ın mobil işletim sisteminin son sürümü olan Android M‘den sonra, kısa süre önce Apple‘da yeni işletim sistemi iOS 9‘u tanıttı.

teknik destek

Google’ın bir çok değişiklik yaparak sunduğu yeni Android M hakkında sizler için yayınladığımız Android M İle Gelen 55 Yeni Özellik ve 20 Resimde Yeni Android M’in Tüm Güzellikleri başlıklı yazılarımız veya Apple’ın yeni iOS 9‘una yönelik iOS 9 Tanıtıldı: Çıkış Tarihi, Özellikleri ve Tüm Bilgiler başlıklı yazımız ilginizi çekebilir.

Sektördeki lider konumda olan iki ezeli rakip işletim sisteminin yeni versiyonları hakkında hangisi daha iyi tartışmaları sürerken, iOS 9 ve Android M hakkında hazırladığımız resimli görsel karşılaştırmayla her iki işletim sistemi arasındaki tüm farklılığı göreceksiniz.

iOS 9 ve Android M Resimli Karşılaştırma

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın