iOS 9 ve Android M Resimli Karşılaştırması

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıtılan Google‘ın mobil işletim sisteminin son sürümü olan Android M‘den sonra, kısa süre önce Apple‘da yeni işletim sistemi iOS 9‘u tanıttı.

Sponsorlu reklam

Google’ın bir çok değişiklik yaparak sunduğu yeni Android M hakkında sizler için yayınladığımız Android M İle Gelen 55 Yeni Özellik ve 20 Resimde Yeni Android M’in Tüm Güzellikleri başlıklı yazılarımız veya Apple’ın yeni iOS 9‘una yönelik iOS 9 Tanıtıldı: Çıkış Tarihi, Özellikleri ve Tüm Bilgiler başlıklı yazımız ilginizi çekebilir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Sektördeki lider konumda olan iki ezeli rakip işletim sisteminin yeni versiyonları hakkında hangisi daha iyi tartışmaları sürerken, iOS 9 ve Android M hakkında hazırladığımız resimli görsel karşılaştırmayla her iki işletim sistemi arasındaki tüm farklılığı göreceksiniz.

Sponsorlu reklam

iOS 9 ve Android M Resimli Karşılaştırma

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir