iOS 9.3 güncellemesi tekrar yayınlandı indir yükle

iOS 9.3 güncellemesi yayınlandı. iPhone ve iPad / iPod için indirmeye açıldı. Türkiye kullanıcıları hemen indirip yüklemeye başlayabilirler.

Andronova

Apple etkinliğinde tanıtılan iOS 9.3, etkinliğin hemen sonrasında indirmeye açılmıştı. Daha sonra indiren bazı kullanıcılardan gelen şikayetler nedeniyle geri çekilen iOS 9.3, tekrar indirmeye açıldı. Detaylara buradan iOS 9.3 güncellemesi yayınlandı sonra geri çekildi haberimizden ulaşabilirsiniz.

iOS 9.3 güncelleme detayları ve indirmek için developer.apple.com/ios/download

iPhone telefonlarda görülen sorunlardan biri kilit ekranında kalma sorunu. iOS 9.3 güncellemesi geri çekildi ama indiren kullanıcıların bazılarında sorun oluştuğundan dolayı, Apple tarafından bazı adımlar önerildi. Şuan tekrar yayınlanan sürümde eğer sorun yoksa önceki yüklemeyi yapan kullanıcılar isterseler i-Tunes programı ile iOS 9.3 güncellemesini tekrar yükleyebilirler.

Eğer hala sorun devam ediyorsa yorumla yardım alabilirler.

iOS 9.3 ile bazı yenilikler

  • Notlara artık her şeyi ekleyiniz. Hemen hemen her uygulamada. Bir fotoğrafla not alabilirsiniz. Aklınızda olanları çizerek nota dönüştürün. Tüm notlarınız, tüm aygıtlarınızda olsun. Toplu taşımada yeni yol tarifi daha kolay oldu.
  • iCloud Drive uygulaması ile tüm dosyalar aynı yerde ve düzenli oldu. Siri’ de yapılan bazı değişlikler.
  • Pil ömrü artık daha uzun. Güncellemeler artık daha küçük.
  • iOS 9.3 ile daha hızlı ve daha duyarlı oldu.
  • Geliştirilmiş güvenlik seçenekleri.
  • Android’ den iOS işletim sistemine geçiş artık daha kolay.

iOS 9.3 güncellemesi tekrar yayınlandı indir yükle

iOS 9.3 indir yükle

iOS 9.3 özellikleri

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.