iOS 9.3.5 güncellemesi yayınlandı indir yükle

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Apple' ın şu anki iOS son sürümü nedir? iOS 9.3.5 sürüm güncellemesi geldi. Bu sürümü alacak cihazlar hangileri olduğunu sizlerle paylaştık.

Sponsorlu reklam
Apple henüz iOS 10 sürümünü resmi olarak yayınlamadı. Fakat bugün itibariyle iOS 9.3.5 sürümünü resmi olarak yayınladı. iOS 9.3.5 sürümü nasıl yüklenir? iOS 9.3.5 sürümünün özellikleri nelerdir? tüm detayları ile iOS 9.3.5 güncellemesi haberimizde. 

iOS 9.3.5 alacak cihazlar hangileri?

Apple iOS 10’u henüz yayınlamadı, fakat Ağustos ayı itibariyle iki defa yeni güncelleme yayınladı. Ağustos ayının başlarında 9.3.4 güncellemesini yayınlayan Apple firması, bugün itibariylede iOS 9.3.5 güncellesini resmi olarak yayınladı. iOS 9.3.5 güncellemesini alacak modelleri aşağıdaki liste üzerinden kontrol edebilirsiniz. iOS 9.3.5 indirme veya yükleme de sorunla karşılaşırsanız, sitemize yorum bırakabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iOS 9.3.5 güncellemesini alack cihazlar;

Sponsorlu reklam

– iPad Air
– iPad Air 2
– iPad 2
– iPad 3
– iPad 4
– iPad mini
– iPad mini 2
– iPad mini 3
– iPad mini 4
– iPad Pro
– iPod Touch
– iPhone 4S
– iPhone 5
– iPhone 5s
– iPhone 5c
– iPhone 6
– iPhone 6s
– iPhone 6s Plus
– iPhone 6SE

iOS 9.3.5 Nasıl yüklenir?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iOS 9.3.5 güncellemesi tamamen güvenlik ile ilgili bir güncelleme. Apple firması 9.3.5 güncellemesi için iOS 9.3.5 güncellemesi, iPhone veya iPad’niz için önemli bir güvenlik güncellemesi sağlar seklinde. Diğer güncellemelerde de olduğu gibi bu güncellemede tamamen bazı sorunları gidermek ve performans ile ilgili yapılandırmalar yer alıyor. iOS 9.3.5 güncellemesi dosya boyutu 40.5 MB.

iOS 9.3.5 güncellemesini almak için Ayarlar>Genel>Yazılım güncelleme adımları takip edebilirsiniz. 

iOS 9.3.5 güncellemesi yayınlandı indir yükle


Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2018, 20:01

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak