iOS 9’un Çalıştığı iPhone 6 Kriter Testinde Görüntülendi!

Apple‘ın mobil işletim sisteminin son versiyonu olan iOS 8.1.3’ü yayınlamasının ardından, büyük ihtimalle Haziran ayınta tanıtılacak yeni iOS versiyonu beklenmeye başlandı. Şimdi ise Basemark OS II veri tabanında fark edilen, iPhone 6’da yapılan kriter testinde iOS 9 görüntülendi.

Andronova

Apple’ın yeni mobil işletim sistemi iOS 9’un görüntülenen kriter testi sonuçlarında pek iyi durumda olmadığı söylenebilir. Tabi ki bu henüz test aşaması ve son halinde elbette çok daha farklılık gösterecek ve iyileştirilecektir.

Tabloda şimdilik bir önceki iOS 8’e göre pek farklılık görülmemekle birlikte, web performansı haricinde eşit gibi görünüyor. Daha önemli etkenlerden grafik performansına yönelik ise pek tatmin edici bir sonuç henüz yok. Büyük bir merakla beklenen Basemark X performans sonuçlarını dört gözle bekliyor olacağız.

Basemark-OS-II

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.