iOS MFİ Oyun Kontrolcüsü Ace Power Satışa Sunuldu

blank

28 Ekim tarihinde MOGA firması iOS 7 ile uyumlu çalışan ve iPhone telefonunuzu bir el konsoluna çevirmenize yarayan Ace Power oyun aparatını tanıtmıştı ve bizde bu ürünün teknik detaylarını burada ki yazımızda sizlerle paylaşmıştık.

Özellikle iPhone için aksesuar üreten firmalar şu anda sadece ortada 2 farklı model bulunduğu için ve kasanın uzu süre değişmeyeceklerini de düşündükleri için her türlü yatırımda bulunuyorlar. Halen satılan iPhone 4 telefonlar bile varken aksesuar üreticilerin bu işletim sistemine değer ve önem vermeleri pekte yanlış görünmüyor. Oysaki Android eko sisteminde bir telefon diğerine benzemediği için bunun gibi özel aksesuarları maalesef telefonlarımızda kullanamıyoruz.

MOGA firmasının yaptığı Ace Power oyun kontrolcüsünün en önemli özelliği oyun oynarken telefonunuzu şarj edebilmesi. Lightning şarj yerinden telefonunuzu bağladığınız kontrolcü oyunu durdurma ve şarj durumunu gösterme gibi küçük detaylara da sahip. iPhone 4 ve 4S için Logitech ve MOGA  tarafından geliştirilen ilk nesil oyun aparatında bu özellikler bulunmuyordu ve yedek bir pil bulundurmadığından dolayı ilk kontrolcü çok fazla satmamıştı. Bu ürün özellikle taşınabilirliği ile ön planda yer alıyor. Telefonu içine koymadığınız zaman kapalı konumda da tutabildiğiniz kontrolcünün üzerinde d-pad, aksiyon tuşları, standart kulaklık girişi, Oyun konsollarından alışık olduğumuz L1-R1, L2-R2 tuşları ve iki adette olmazsa olmaz analog kontrolcümüz yer alıyor.

moga ace power controller2
iOS MFİ Oyun Kontrolcüsü Ace Power Satışa Sunuldu

Ürünün bu gün itibariyle Apple Store’da satılması planlanıyor. Kendi sitesinden de rezerve yaptırabileceğiniz ve ön satışa katılacağınız bir arayüzün bulunduğu siteye buradan ulaşabilirsiniz. Ürünün fiyatı 99 dolar olarak görülüyor. Apple Store’da ki fiyatının da aynı olacağınız düşünüyorum. Yedek bir batarya ve ayrıca bir oyun konsolu deneyimi yaşayacağınız bu aparat için bu ücreti nasıl buluyorsunuz bilmiyorum ama bence oldukça güzel bir fiyatla satılıyor.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!