iOS Platformu için Güncellenen Facebook Messenger ile Artık Video Gönderebiliyorsunuz

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Facebook, Mark Zuckerberg’in dehası sayesinde kurulmuş bir şirkettir. Kuruluşu ile ilgili birçok spekülasyon olsa da Facebook’un bu gün geldiği nokta bir sosyal ağ sitesinin gelebileceği en son noktadır.

Facebook böylesine büyürken aldığı şirketlerle de adından sıkça söz ettirmektedir. 1 miyar dolara satın aldığı Instagram, 430 milyon dolara satın aldığı sanal gerçeklik şirketi Oculus VR ve en son olarak tarihin en pahalı alım süreci olarak lanse edilen 19 milyar dolara WhatsApp’ı satın alması şirketin aklında farklı projeler olduğunu ortaya koyuyordu.

Geçtiğimiz günlerde Facebook’un iTunes’a Slingshot adlı bir anlık fotoğraf ve video paylaşma uygulaması koyması ise tek kelimeyle şok etkisi yaratmıştı ve firma bu uygulamayı ve servisi hemen ortadan kaldırdı. Bunun yerine ise Facebook iOS platformu için bir güncelleme yayınlayarak Messenger uygulamasına (Instagram’da ki gibi) 15 saniyelik video çekimi yapılabilmesi özelliğini ekledi. Bu özellik ile çektiğiniz kısa videoları bir arkadaşınıza gönderebilir yada sayfanızda yayımlayabilirsiniz.

facebook-messenger-video

Facebook’un yeni sürprizlerle yola devam edeceği belirtilirken Slingshot adlı uygulamanın akıbetini ise herkes gibi bizde merak etmekteyiz.

Kaynak: iphonehacks

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!