iTunes ile Yeni Sürüm iOS Nasıl Yüklenir?

blank

Çıkan iOS sürüm güncellemeleri, bazen eziyete dönüşebiliyor. Güncelleme indirilirken veya yüklenirken bir hata oluştu lütfen tekrar deneyin gibi uyarılar alınabiliyor.

teknik destek

iOS, güncellemesini iPhone cep telefonu üzerinden yapamama sorunu yaşayanlar için en iyi yöntem olarak, iTunes yazılımı ile güncellemeyi öneriyoruz.

iPhone telefona, iOS son sürümü yüklemeden önce, telefonun yedeğini iTunes veya iCloud ile almanız önerilir.

Yeni iOS güncellemesini, iTunes programı ile yapabilmeniz için bilgisayarda internet bağlantısının olması gerekiyor. Güncelleme için telefonun şarj durumu % 50 veya üstü olmasına dikkat edin.

iOS Güncellemesini iTunes Yazılımı ile Nasıl Yapılır? (iOS Nasıl Yüklenir)

Bilgisayara, telefonu USB kablo ile bağladığınızda, aşağıda gördüğünüz gibi bir ekran açılacak. USB Driver yüklemesi tamamlanana kadar bekleyiniz.

iTunes ile iOS 9 Sürüm Yükseltme Nasıl Yapılır

USB Driver yüklendikten sonra, sol üst tarafta cihazın adı görülecektir. Cihazı görüyorsanız, sağ tarafta yer alan “Güncelle” yazısını tıklayarak bir sonra ki adıma geçiniz. Eğer cihaz adı çıkmadıysa, cihazı algılamadı anlamına geliyor. Farklı bir USB girişini denemeniz önerilir.

iOS Yeni Sürümü iTunes ile Nasıl Yüklenir

iOS güncellemesini başlatmanız için “Güncelle” yazısını tıklayınız. Aşağıda gördüğünü adımları yaptıktan sonra iOS sürümün indirilmesi ve güncellemesi başlayacaktır.

iOS Güncellemesi Yapılırken Bir Hata Oluştu

iPhone iOS iTunes ile Nasıl Yüklenir

iTunes ile Yazılım Güncellemesi

iOS Yükleme Hatası Alıyorum

iOS Yükleme Hatasının Çözümü iTunes

Güncelleme başladıktan sonra her hangi bir işlem yapmamanız önerilir. Yükleme tamamlandığında cihaz kendiliğinden yeniden başlayacaktır.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!