Pokemon GO açılışta çökme sorunu çözümü iPhone Jailbreak

banner186

Pokemon GO açılışta çökme sorunu. Pokemon GO indir iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE iPhone 6, iPhone 6s Plus iPad nasıl oynanır? Pokemon GO nasıl indirilir?

Pokemon GO açılışta çökme sorunu çözümü iPhone Jailbreak
Müşteri Hizmetleri 14 Ağustos 2016 Pazar 02:36

banner192

Pokemon GO nasıl oynanır? Pokemon GO çökmeden oynama. iPhone telefonda Pokemon GO çökme sorunu. iOS 9.3.3 Jailbreak' li iPhone cep telefonda Pokemon GO açılışında çökme görüldü. Pokemon GO indir iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE iPhone 6, iPhone 6s Plus iPad nasıl oynanır? Pokemon GO nasıl indirilir? Pokemon GO açılışta çökme sorunu. Pokemon GO hilesi.

PanGu ekibi kısa zaman önce yayınladığı iOS cihazlarda Jailbreak aracını iPhone Jailbreak nasıl yapılır haberimizde iPhone cihazlarda nasıl Jailbreak yapıldığına yer vermiştik. iOS 9.3.3 Jailbreak aracı iOS cihazlara yeni özellikler eklerken yanında da bazı sorunları getirebiliyor. Bunlardan en önemlisi güvenlik. Bazı banka uygulamaları bundan dolayı çalışmayabiliyor. Bunun dışında özellikle bir sorun var ki Pokemon GO oyununu oynayanlarda görüldü.

Jailbreak yapılmış iPhone cep telefonlarda Pokemon GO oyunu açılışında çökebiliyor.  Hata mesajı veya beyaz ekranda kalabiliyor. Tabi sadece Jailbreak'li iOS cihazlarında sorun bulunmuyor. Oyunda genelde server problemi yaşanmakta. Jailbreak yapılmış iPhone cihazlarda bu sorunun çözümü için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Pokemon GO açılışta çökme sorunu

Pokemon GO açılışta çökme sorunu çözümü

Pokemon GO açılışta hata veriyor çalışmıyor

Pokemon GO açılışta çökme sorunu çözümü

Cydia uygulamasını açınız. Aşağıda yer alan "Sources" bölümüne dokunun. Sonra "Edit" dokunun. Sol tarafta yer alan "Add" dokunun. Açılacak repo ekleme satırına cokepokes.github.io yazarak "Add Source" seçeneğine dokunun. Yükleme tamamlanmasını bekleyiniz. Tamamlandıysa "Changes" bölümüne girip ve "Masterball" Tweak indirin. İşlem tamam ise iPhone telefonu yeniden başlatınız.

Pokemon GO açılışta çökme sorunu için çözüm nedir?

Pokemon GO indirmmek için Pokemon GO indir, Pokemon GO hileleri için Pokemon GO hilesi ve Pokemon GO oyununda hata alıyorsanız Pokemon GO çalışmıyor açmıyor haberini inceleyebilirsiniz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Lale karayigit - 8 ay önce
Şahsi facebook hesaplarım sürekli kapatılıyor hesabımı geri istiyorum
Avatar
Burcu - 7 ay önce
Facebook kendilinde kapandı neden nasıl aca bilirim
Avatar
Fatma altuntaş - 7 ay önce
Hesabımı biri ele gecirdi kapandı nasıl alırım yardım edin Fato0003 adresim
Avatar
Sultan tali - 5 ay önce
Benim kimlikli onaylı facemi kapattiniz 1ay oldu kimligimide yolladım halen açılmadı lütfen hesabimi istiyorum
Avatar
ilayda ilayda - 4 ay önce
Arkadaşlar neden anlamıyorsunuz, hatları arayın dakikası ücretli aralarında anlaşmalı ticaretini yapıyorlar bu ücretli hatları kişilerin araması demek para demek, arayın bu ücretli hatları para kazandırın açarlar, çünkü sebep yok, gerekçe yok insanlar günlerce uğraşıyor açamıyor, kimlik yükle diyor çalışmıyor almıyor hata veriyor kasıtlı bunların hepsi bunlarda duygusala bağlamışlar anlayın artık.
Avatar
Sedef - 3 ay önce
Ne kadar hesap açtım iki gün kullnmdn kapanıyor neden ya
Avatar
Aynur çobanyıldız - 2 ay önce
Kimlikli hesabımın yalnışlıkla kapattınız lütfen acarmısiniz insanları bezdiriyorsunux
Avatar
Murat - 1 ay önce
Tüm hesaolarim sistematik askıya alınmış diyor dün yeni aştım yine kapandı dosya gönderdim kimlik bilgiisi aynı bu gecici olarakmı acaba duzerilirmi ilerde admin cevap ayrdım .
Facebook hesabınız devre dışıysa, oturum açmaya çalıştığınızda bir mesaj görürsünüz. Bu iletiyi görmüyorsanız, muhtemelen oturum açmada sorun yaşıyorsunuz demektir. Oturum açmak için yardım alın .
Facebook Şartlarına uymayan Facebook hesaplarını yasaklarız. İhlallerden bazıları şunları içerir:
Facebook'tan bir uyarı veya birden fazla uyarı aldıktan sonra sistematik olarak yasaklanmış davranış
Taciz, reklamcılık, tanıtım, aşk işleri veya diğer uygunsuz davranışlar nedeniyle başkalarıyla yetkisiz kişiler arasında bağlantı kurma
Sahte bir ad kullanarak
Başka bir şahsa veya tüzel kişiye sunum veya diğer yanlış kimlik kullanımı
Facebook Şartlarına uygun olmayan içeriği yayınla
Politikalarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için Facebook Hak ve Sorumluluk Beyanı'nı gözden geçirin . Hesabınızın yasaklandığını düşün
Misafir Avatar
Facebook hesap kapatma - 1 ay önce @Murat
Facebook tarafından olumsuz işlem yapılan kullanıcılar aynı cihazlardan ve aynı internet ağından tekrar hesap açtıklarında yine yakalanırlar.
Avatar
theresa - 1 ay önce
Merhaba, ben Theresa, Anderson'la ayrıldı, geri getirmek için elimden gelen her şeyi yaptım, ama hepsi boşuna, onu sevdiğim için o kadar çok geri istiyordum ki, Ona her şeyden yalvardım, söz vermiştim ama reddetti. Sorunumu bir başkasına açıkladım ve geri getirmek için bir büyü yapmamda yardımcı olabilecek bir büyüçi ile tanışmam gerektiğini söyledi; ancak büyümeye asla inanmayan türden biri, denemekten başka seçeneğim yoktu, büyü tekerleğine postayla gönderildi ve bana, üç gün önce her şeyin iyi olacağına, eski eşim üç gün önce bana geri döneceğine, büyü yapmasına ve şaşırtıcı bir şekilde ikinci gününde sorun yaşayacağına dair bir sorunun olmadığını söyledi. Eski arkadaşım beni aradı, çok şaşırdım, çağrıyı cevapladım ve söylediği tek şey, kendisine dönmemi isteyen her şey için çok üzüldüm, beni çok seviyor. Çok mutluydum ve ona tekrar gittim, mutlu bir şekilde birlikte yaşama başladık. O zamandan beri, tanıdığım birinin bir ilişki prob
Avatar
selim - 1 ay önce
Yasın yönetiçi yardım :4 befa kapandı 4 defa açıldı şimdi yine kapandı sühpeli haleketler 6 gün bu problemle uraşıyorum hesabımı onaylamak için 4 defa kimlik bilgi kopy yoladım onayladılar şimdi 2 gün sonra yine kapandı resim doğrulam diyor olmuyor niye kimlik onayı gerekli niye onaylanır sorun yok ama sürekli böyle devam eder resim ve paylaşım istek seçenekleri olmuyor. 2 hesabım telif hakları nedeniyle kapatıldı disable yoladım bi sonuç çıklmadı kasıltı yapmadım gönderdim dönüş yapılmadı .