Pokemon GO iPhone' de en çok indirilen oyun oldu

banner186

Pokemon GO iPhone' de en çok indirilen oyun. Pokemon GO nasıl indirilir nasıl yüklenir? iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, SE iPhone 6,Pokemon GO indir yükle. App

Pokemon GO iPhone' de en çok indirilen oyun oldu
Müşteri Hizmetleri 08 Ağustos 2016 Pazartesi 19:54

banner192

Pokemon GO Apple' de en çok oynan oyun oldu. Pokemon GO oyunu Apple Store' de büyük rekor kırdı. Pokemon GO nasıl indirilir? Pokemon GO nasıl yüklenir? iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone SE ve iPad Pokemon GO indir yükle. Pokemon GO iPhone' de en çok indirilen oyun.

Apple yaptığı açıklamada şuan en çok indirilen oyun Pokemon GO, App Store mağazasında şuan için belirli ülkelerde indirmeye açıldı. Oyun ilk çıktığında üç ülkede indirmeye açılmıştı. Şuan ise artı 25 ülke eklendi. Bakalım Türkiye mağazasına ne zaman eklenecek. Tabi bununda çözümü App Store bölge değişiminde. Detaylara iPhone App Store bölge değiştirme nasıl yapılır haberimizden ulaşabilirsiniz. Pokemon Go oyunu indirmek için Pokemon GO oyunu Android iPhone indir haberimizi inceleyebilirsiniz. Pokemon oyunu için önerdiğimiz destek hattından yardım alabilirsiniz.

Pokemon GO, dünya genelinde en çok indirilen oyunlar arasında yerini aldı. Apple' de yaptığı açıklamada, oyunun ilk haftasında App Store mağazasında en çok indirilen oyun oldu. Apple, Pokemon GO rekor kırarak büyük bir başarı elde etti. Pokemon GO oyunu ücretsiz indirilirken bir habere göre Apple, geliştiricilere 50 milyar dolar ödediği belirtilmekte. Dile kolay 50 milyar dolar.

Pokemon GO iPhone' de en çok indirilen oyun

Pokemon GO iPhone' de en çok indirilen oyun oldu

Pokemon GO iPhone en çok indirilen oyun oldu

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×