Apple iPad güncelleme nasıl yapılır?

banner186

iPad Air nasıl güncellenir? Apple iPad güncelleme nasıl yapılır? iPad Air iOS güncellemesi nasıl yapılır? iTunes iPad güncelleme nasıl yapılır? iPad Air

Apple iPad güncelleme nasıl yapılır?
Savaş Taşcıoğlu 03 Eylül 2016 Cumartesi 13:05

banner192
iPad Air nasıl güncellenir? Apple iPad güncelleme nasıl yapılır? iPad Air iOS güncellemesi nasıl yapılır? iTunes iPad güncelleme nasıl yapılır? iPad Air güncelleme nasıl yapılır? Apple iPad iOS 10 güncellemesi nasıl alınır?

Apple yeni bir güncelleme yayınladığında çoğu kullanıcı güncelleme ile ilgili sık sık problem yaşamaktadır. iPad güncelleme nasıl yapılır? iTunes üzerinden güncelleme nasıl yapılır? detaylar haberimizde. 

 

iTunes kullanmadan iPad nasıl güncellenir?

Apple tabletinizini iTunes kullanmadan da güncelleyebilirsiniz. iOS şuan için en son iOS 9.3.5 güncellemesini yayınlandı. Bu güncellemenin ardından yakın bir tarihte de iOS 10 güncellemesini bekliyoruz.
 

iOS 10 güncellemesi geldiğinde kullanıcılar hem iTunes üzerinden bilgisayara bağlayarak güncellemeleri alabilecek, hemde iPad üzerinden güncellemeleri alabilecekler.
 
Tablet üzerinden yazılım güncellemesine geçmeden önce, tabletin şarj oranının en az %50 olması gerekmektedir. Yazılım güncelleme yaparken farklı bir işlem yapmayalım cihazı şarja takmayalım.


iPad üzerinden yazılım güncelleme yapmak için;

Ayarlar>Genel>Yazılım güncelleme adımlarını takip ederek iPad'inizi güncelleyebilirsiniz. 
 

iPad air yazılım güncelleme

iTunes üzerinden iPad güncellemesi nasıl yapılır? 

iTunes üzerinden yazılım güncelleme yapmak için öncelikle bilgisayarınızda iTunes programının kurulu olması gerekmektedir. iTunes kullanmamızın nedeni bazen iPad üzerinden bazen iOS güncellemelerinin gelmemesidir. 

iTunes'u indirmek için; www. itunes.com'a adresine gidin ve iTunes'u indirin. İndirmeyi yaptıktan sonra iTunes uygulamasını açıyoruz. Uygulamayı açtıktan sonra iPad ve bilgisayar arasında kablo bağlantısını gerçekleştirin. 
iTunes ios güncellemesi


Kablo bağlantısını gerçekleştirdikten sonra iPad'a tıklayarak. Güncellemeleri denetle demeniz yeterli olacaktır. Daha sonra güncelleme yapabilirsiniz. 
iPad ioS 10 güncellemesi nasıl alınır

Güncellemeleri aldıktan sonra kablo bağlantısını çıkartarak kullanım gerçekleştirebilirsiniz. 

Not: Güncelleme esnasında kesinlikle kablo bağlantısını koparmayınız. 

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×