Cep telefondaki SMS ve WhatsApp mesajları kaydetme

Cep telefondaki WhatsApp mesajları kaydetmek için telefonda bulunan tüm mesajların yedeği nasıl alınır? Bilgisayara kayıt etme iPhone telefonda nasıl yapılır?

Cep telefondaki SMS ve WhatsApp mesajları kaydetme

Telefondaki SMS' leri ve Whatsapp mesajlarının yedeği nasıl alınır? Bilgisayara kayıt etme iPhone 7, iPhone 8, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6S, Plus ve iPad gelen mesajları kayıt etme. iPhone telefonda SMS mesajları nasıl kayıt edilir? Whatsapp mesajlar nasıl saklanır?

Whatsapp mesajlar nasıl kayıt edilir? Apple kullanıcıları için çıkarılmış önemli yazılımlardan biri olan iTools programı, iTunes programının yaptığı çoğu şeyi yapmaktadır. İster iPhone cep telefondaki tüm verilerin yedeğini alabilir, ister tek tek yedekleme yapabilirsiniz. Örnek bazı SMS ve Whatsapp mesajların yedeğini almak isterseniz tam size göre bir programdır.

Kısa mesajları bilgisayara kaydetme: iTools ile fotoğrafları, müzikleri, rehber ve iletişim bilgilerini, uygulamaları, mesajları ve dosyaların yedeğini alabilirsiniz. İsterseniz de silebilirsiniz. Uygulama özellikle iPhone telefonda müzikleri zil sesi yapmak ve müzik atmak için kullanılmaktadır. Detaylara iPhone müzik indirme programı müzik yükleme nasıl yapılır yazımızı inceleyebilirsiniz.

Cep telefondaki WhatsApp mesajları kaydetme

WhatsApp mesajları kaydetme ve kısa mesajları kayıt etme Öneri verdiğimiz işlemin dışında güncel olan işlemlerde denenebilir. Bunlar için ücretli veya ücretsiz programlarda bulunabilir. 

Cep telefondaki SMS ve WhatsApp mesajları kaydetme

Cep telefondaki WhatsApp mesajları kaydetme

WhatsApp mesajları kaydetme

sms kaydetme

Bu https://www.andronova.net/toplu-sms-gonderme-iphone-rehberdeki-kisilere-mesaj-yollama konumuzu da inceleyebilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR