iPhone aramaları kaydetme uygulaması indir

banner186

iPhone aramaları kaydetme uygulaması, iPhone görüşmeler nasıl kaydedilir? iPhone çağrıları kaydetme uygulaması nasıl kullanılır? iPhone görüşmeleri kaydetme

iPhone aramaları kaydetme uygulaması indir
Savaş Taşcıoğlu 28 Ağustos 2016 Pazar 02:40

banner192
iPhone aramaları kaydetme uygulaması, iPhone görüşmeler nasıl kaydedilir? iPhone çağrıları kaydetme uygulaması nasıl kullanılır? iPhone görüşmeleri kaydetme programı var mı? iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 6s, iPhone 6 SE görüşmeleri kaydetme uygulaması nasıl yüklenir?

iPhone cihazlarınız üzerinden yaptığınız görüşmeleri kaydetmek isteyebilirsiniz. iPhone iOS 8 ve üzeri sürümlerde çalışan TapeACall uygulaması nasıl indirilir? iPhone görüşmeleri kaydetme uygulaması nasıl kullanılır? tüm detayları ile haberimizde. www.andronova.net
 

iPhone görüşmeleri kaydetme uygulaması nasıl indirilir ve kullanılır?

iPhone üzerinden görüşmelerinizi kaydetmek istiyorsanız haberimiz tam da size göre. iPhone telefonlar üzerinden gelen aramaları ve yaptığınız aramaları kaydedebileceğiniz bir uygulama mevcut. 
 
iPhone çağrıları kaydetme uygulamasından kısaca bahsetmek gerekirse. App Store üzerinden indirebileceğiniz TapeACall uygulaması ile gelen aramaları ve giden aramaları kayıt altına alabilir ve dinleyebilirsiniz. 

Uygulamanın kullanımı çok basit AppStore üzerinden TapeACall diye arattığınızda ilk seçenekte geliyor. Programı bulduktan sonra indir>yükle adımlarını takip ederek kurabilirsiniz. 

Kurulum tamamlandıktan sonra açtığınızda sizden onay için cep telefon numaranızı ister ve bir onay kodu ile tanımlamanızı yapar. Daha sonra aramalarda direkt olarak çalışır ve kayıt butonuna dokunarak çağrıyı kaydedebilirsiniz. 


Ücretli versiyonunu da indirerek daha yüksek özelliklere sahip olmanız mümkün. 

TapeACall uygulamasını indirmek için;
 

App Store>TapeAcall adımlarını takip ederek indirebilir yada aşağıdaki linke giderek işlem yapabilirsiniz. 

iTunes indirme adresi : https://itunes.apple.com/tr/app/tapeacall-lite-cagr-lar-kaydet./id573751328?l=tr&mt=8
iPhone görüşmeleri kaydetme uygulaması indir
Programı yükledikten sonra yaptığınız herhangi bir aramada veya gelen bir aramada kayıt tuşuna dokunmanız yeterli olacaktır. Daha sonra kaydedilen görüşmelere ulaşmanız ise basit. uygulamayı açtığınızda kaydedilen görüşmelere ulaşabilirsiniz. 
iPhone aramalar nasıl kaydedilir
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Volkan - 4 ay önce
1 hafta ücretsiz sonra aylık 11 tl isteyen bir program