iPhone Chrome Pop-up engelleme nasıl yapılır?

banner186

iPhone Chrome Pop-up engelleme nasıl yapılır? Pop up nasıl engellenir ? iPhone Pop up engelleme? iOS Pop-up nasıl engellenir? iPhone Google pop up engelleme

iPhone Chrome Pop-up engelleme nasıl yapılır?
Savaş Taşcıoğlu 24 Ağustos 2016 Çarşamba 01:15

banner192
iPhone Chrome Pop-up engelleme nasıl yapılır? Pop up nasıl engellenir ? iPhone Pop up engelleme? iOS Pop-up nasıl engellenir? iPhone Google pop up engelleme nasıl yapılır? iPhone 5, iPhone 6, iPhone 6 SE pop up nasıl engellenir? İphone Google Chrome açılır pencerelere nasıl izin verilir?

iPhone Chrome tarayıcısı üzerinden açılır pencereleri kapatırken bir çok kullanıcı sorun yaşamaktadır. iPhone Pop up engelleme nasıl yapılır? iPhone Chrome mobil pop up nasıl engellenir? iPhone kullanıcıları açılır pencereleri nasıl kapatır? gibi tüm sorularınızın cevabı makalemizde.

 

iPhone Google Chrome Pop up nasıl engellenir?

Açılır reklamlar veya pencereler ekranın sağ üst tarafında veya sol tarafında yada aşağıda açılan pencerelerdir. Pop up pencereler bazen farklı sekmede bazen ise aynı sekmede açılmaktadır. Bu pencereleri kapatarak daha kolay erişim sağlanabilir. Kimlik hırsızlığı için bazı açılır pencereler sizden bilgilerinizi çalmak için bu şekilde işlemler yapabilir. Bu açılır pencereler bazen size Apple ile ilgili bir bilgi veriyormuş gibi dahi gözükebilir. O yüzden iPhone, iPad veya iPod Touch üzerinden Chrome kullanıcıları için açılır pencereler nasıl engellenir yada nasıl kapatılır hepsini resimli bir anlatım şeklinde sizler için hazırladık. 

1. Öncelikle Chrome tarayıcısını açarak sağ üst köşedeki üç nokta simgesine dokunuyoruz. 

Chrome açılır pencere kapatma iphone

2. Ayarlar sekmesine dokunuyoruz. 

iPhone açılır pencere kapatma resimli

3. İçerik ayarlarına dokunuyoruz. 

İphone google pop up engelleme

4. Pop-up'ları Engelle seçeneğine dokunuyoruz.

iPhone pop-up engelleme nasıl yapılır

5. Pop-up'ları engelle seçeneği aşağıdaki resimde de gördüğünüz  gibi açık konumda olmalıdır. 

iPhone chrome pop up engelleme

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×