iPhone kablosuz wifi internet bağlantı sorunu

iphone 4s, iphone 5, iphone 5s, iphone 6s ve iphone 7 cep telefonlarda görülen wifi internet bağlantı sorunu için çözüm nedir?iphone 4s wifi bağlantı sorunu

iPhone kablosuz wifi internet bağlantı sorunu
müşteri hizmetleri

iPhone 4s, iphone 5, iphone 5s, iphone 6s ve iphone 7 cep telefonlarda görülen wifi internet bağlantı sorunu için çözüm nedir? iphone 4s wifi bağlantı sorunu, iphone 5s wifi bağlantı sorunu,

iPhone üzerinden kablosuz bağlantı ile ilgili sık sık problemler yaşamaktayız. iPhone Wifi bağlantısı ile ilgili karşılaşmış olduğunuz sorunlar ile ilgili detaylı bir araştırma yaptık tüm detaylar haberimizde. 
 

iPhone kablosuz bağlantı problemi


iPhone'da kablosuz bağlantı ile ilgili karşılaşmış olduğunuz problemler ile ilgili çözüm ve önerilerden oluşan önemli başlıkları takip ediniz. 

1. Kablosuz bağlantınız ile ilgili kablosuz ağı göremiyor yada sürekli bağlanıp, bağlantınız kesiliyorsa modeminize yakınlaşınız. Çekim seviyesinden dolayı bu şekilde bir problem yaşıyor olabilirsiniz. 

2. Wi-Fi açık olmayabilir Wi-Fi etkin mi değil mi kontrol edelim. 

iphone wifi bağlantı sorunu

3. Kablosuz ağınızı görüntüleyemiyorsanız. Modeminizin açık olup olmadığını kontrol edelim, modem açık bağlantı var ise Wi-Fi ışığının yanıp yanmadığını kontrol ederek. Wireless yönlendirici tuşu üzerinden modemin wi-fi etkinleştirelim. 

4. Kablosuz ağınızın üzerine dokunduğunuzda şifreyi kabul etmiyorsa, modemin arayüzüne giriş yaparak yeni bir parola belirleyiniz. 

5. Kablosuz ağınızın adını değiştirdiyseniz. Ağı unutarak tekrardan bağlantı yapmayı deneyiniz. 

iphone kablosuz wifi internet bağlantı sorunu

6. Eğer hala aynı şekilde bağlantı kuramıyorsanız. Ağ ayarlarını sıfırlayınız. 
Ayarlar>Genel>Sıfırla>Ağ ayarlarını sıfırla adımlarını takip ederek ağı sıfırlayalım daha sonra yeniden parolanızı girerek bağlantı kurabilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2017, 11:36