iPhone rehber yedekleme verilerin yedeğini alma programı

iPhone rehber yedekleme nasıl yapılır? iPhone rehberi yani kişilerin yedeğini alma programı kullanabilirsiniz. Normalde iCloud' a yedek alınır. Ama yedek alma uygulaması da önerilir.

iPhone rehber yedekleme verilerin yedeğini alma programı
müşteri hizmetleri

iPhone 7, iPhone X, iPhone Xs ve iPhone 8 dahil bütün telefonlar için kullanılabilir Backup uygulamasıyla rehberi (kişileri) kolayca yedekleyip mail adresinize gönderebilirsiniz.

Yedek alma uygulaması "My Contacts Backup" ücretli ve ücretsiz sürümü bulunuyor. Ücretsizle de tüm numaraların yedeğini tam olarak alabilirsiniz.

iPhone telefonda alınan yedekler neler? Telefonlar, e-mail adresleri, URL, rehber adresleri, tarihler, notlar ve fotoğraflar. iPhone yedekleme ile ilgili iCloud ile yedekleme nasıl yapılır yazımızı incelemeniz önerilir.

iPhone rehber yedekleme uygulaması

Adres Defteriniz bir şekilde sıfırlanır veya silinirse ekteki VCF formatındaki yedek dosyasına tıklayarak adres defterinizi tekrar oluşturabilirsiniz. Önemli Not : Bu mesajı kendi mail adresinize gönderin ve silmeyin. Bazı SMTP sunucuları çok büyük ekli dosyaları engelleyebiliyor, bu yüzden Gelen Kutunuzu mutlaka kontrol edin. MCBackup - My Contacts Backup tarafından yedeklenmiştir My Contacts Backup, yedeke alma uygulamasını sizin için detaylı inceledik. Evet uygulama gayet başarılı ve sorunsuz yedekleme yapmaktadır. En iyi yönlerinden biri de mail adresinize yedeğin gönderilmesi.

iPhone rehberin yedeği nasıl alınır?

Yedek alma uygulamamızı App Store mağaza uygulamasından My Contacts Backup olarak veya Backup olarak aratıp indirebilirsiniz. Zaten ilk gelen uygulamadır. Anladığım kadarıyla ve yapılan yorum / puanı incelediğimizde başarısını görebiliyoruz. "MCBakup Kişilerinize Erişmek İstiyor" seçeneğine onay veriniz. 

iPhone rehber yedekleme verilerin yedeğini alma programı

iPhone rehber yedekleme uygulaması

Uygulama da yer alan "Yedekle" butonuna dokunmadan önce "Ayarlar" (çark simgesi) bölümüne girmenizi öneririm.

iPhone rehberin yedeği nasıl alınır

"Ayarlar" bölümünde yer alan "Tip" seçeneğine girdiğinizde, yedekleme tipini göreceksiniz. CSV (Excel) veya vCard seçeneğinden birini tercih ediyorsunuz. 

iphone yedek alma

yedek nasıl alınır

Ayarla seçeneği ile nelerin yedeğinin alınması gerektiğini seçiyorsunuz. Telefonlar, e-mail adresleri, URL, rehber adresleri, tarihler, notlar ve fotoğraflar.

yedek alam ayarları

yedekleme programı

backup uygulamaları

rehber yedeği maille gönderme

yedekleme sorunu

yedek nasıl maille atıır

rehberi yedekleme programı

Alınan yedek e-postayla gönderilirse mevcut yedeğin dışında önlem amaçlı tutulmuş olur. İtediğinizde geri almanız daha kolay olur.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2020, 19:20
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri