iPhone Safari geçmişi nasıl temizlenir?

banner186

Safari geçmiş nasıl silinir? iOS safari geçmişi nasıl temizlenir? iPhone Safari geçmişi nasıl silinir? iPhone Safari geçmiş web siteleri nasıl temizlenir?

iPhone Safari geçmişi nasıl temizlenir?
Savaş Taşcıoğlu 23 Ağustos 2016 Salı 23:50

banner192
Safari geçmiş nasıl silinir? iOS safari geçmişi nasıl temizlenir? iPhone Safari geçmişi nasıl silinir? iPhone Safari geçmiş web siteleri nasıl temizlenir? iPhone 6, iPhone 6s, İphone 6 SE Safari tarihçe nasıl temizlenir?
 
iPhone telefonlarınız üzerinden kullandığınız safari tarayıcısı ile geçmiş web siteleri nasıl temizlenir? Safari tarayıcısında geçmiş veriler nasıl temizlenir? iOS Safari uygulamasında tarihçe ve web sitelerini silmek istiyorsanız haberimiz de tam da size göre. Mobil Safari tarayıcısı geçmişi temizlemek istiyorsanız resimli bir anlatım ile haberimize göz atmalısınız. 
 

iPhone Safari tarayıcısı geçmiş nasıl temizlenir?

iPhone üzerinden daha önce giriş yapmış olduğunuz web sitelerini temizlemek için Ayarlar sekmesi üzerinden Safari uygulamasına giriş yapmalısınız. Safari tarayıcısında tarihçeyi silmek mümkün. iOS kullanıcıları için Safari tarayıcısı nasıl sıfırlanır resimli anlatım ile anlatıyoruz. iPhone kullanıcılar aşağıdaki adımları gerçekleştirerek Safari tarayıcısı üzerinden geçmişte ziyaret ettiği Web sitelerini temizleyebilirler. 

iPhone kullanıcıları Safari tarayıcısı tarihçeyi silmek için öncelikle Ayarlar>Safari adımlarını takip ederek tarayıcının ayarlar sekmesine giriş yapmalılar. 

Safari geçmiş nasıl silinir iphone

Tarihçeyi ve Web sitesi verilerini sil butonuna dokunduğunuzda bütün geçmişte ziyaret ettiğiniz siteler silinecektir. 
 
iOS safari tarihçe temizleme

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×