iPhone telefonu modem olarak kullanma

banner186

iPhone telefonu modem olarak kullanma, iPhone modem olarak nasıl kullanılır? iPhone kişisel erişim noktası nasıl etkinleştirilir? iPhone internet paylaşımı

iPhone telefonu modem olarak kullanma
Savaş Taşcıoğlu 28 Ağustos 2016 Pazar 00:30

banner192
iPhone telefonu modem olarak kullanma, iPhone modem olarak nasıl kullanılır? iPhone kişisel erişim noktası nasıl etkinleştirilir? iPhone internet paylaşımı nasıl yapılır? iPhone 5, iPhone 6, iPhone 6s Plus, iPhone 6 SE modem olarak nasıl kullanılır?
 
iPhone internet erişimini modem olarak nasıl kullanabiliriz? iOS işletim sistemine sahip telefonlar üzerinden interneti paylaşıma açarak, farklı cihazlardan internet bağlantısı gerçekleştirebilirsiniz. iPhone modem olarak nasıl kullanılır? detayları haberimizde.
 

iPhone modem olarak nasıl kullanılır?

iPhone telefonlarınız üzerinden internet erişiminizi paylaşıma açarak diğer cihazlardan internet erişimi yapabilmeniz mümkün. iPhone üzerinden kişisel erişim noktasını etkinleştirerek, Wifi özelliği olan bütün cihazlardan internet erişimi sağlayabilirsiniz. iPhone'da internetinizi paylaşıma açabilmeniz için öncelikle Hücresel verinin etkin olması gereklidir. Telefonunuz üzerinden internet erişiminiz aktif iken kişisel erişim noktası etkinleştirerek bağlantı kurabilirsiniz. 

iPhone telefonlarınız da interneti paylaşıma açmak için;

Ayarlar>Kişisel Erişim Noktasını etkinleştirdikten sonra Wi-Fi parolasını değiştirmek için Wi-Fi parolasına dokunarak yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız şifre en az 8 karakterden içermelidir. 

iPhone modem olarak nasıl kullanılır
iphone 6 modem olarak kullanma paylaştırma

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×