Android iPhone aktarma nasıl yapılır

Android verileri iOS iPhone telefona taşımak için ücretsiz uygulamalar ya da programlardan yararlanabilirsiniz. Sorunsuz tüm fotoğrafları, videoları, rehberi, Whatsapp, sms mesajları ve dosyaları aktarmak mümkün.

Android iPhone aktarma nasıl yapılır
banner192

Android telefondan iPhone telefona verileri kopyalama: Android işletim sistemine sahip cep telefonunuzdan vazgeçip iOS işletim sistemine sahip iPhone telefona geçişlerde en büyük problem veri aktarmaktır. Eski telefonlarda bu mümkün olmadığı için şimdide çoğu kişi bunun imkansız olduğunu düşünse de Android verilerini iOS’a aktarmak artık mümkün.

Yeni telefonunuz olan iPhone, iOS 9 işletim sistemine sahip olmalı, iPhone 5 ve üzeri bir model olmalıdır. Bu özellikleri taşımayan cihazlarda aktarma mümkün olmamakta. Aynı zamanda Android telefonunuzun da en az Andoid 4.0 sürümü ve üstüne sahip olması önemli ayrıntılardır.

Aktarma işlemini gerçekleştirmeden önce iki cihazında Wi-Fi bağlantısının aktif olduğundan, şarj cihazlarının takılı olduğundan ve Android telefondan aktarılacak olan bilgilerin boyutunun iPhone telefonunuza sığabileceğinden emin olmalısınız.

Android verileri iPhone aktarma 

Bu hazırlıkları yaptıktan sonra şu adımları izlemeniz gerekli. Uygulamalar, veriler ekranı, Android’deki verileri taşı segmesine donunun. Android telefonunda bulunan iOS’e Taşıuygulamasını açın ve Sürdür’ü seçin ve sonrasındaki hüküm ve koşullar bölümünü onaylayın. Kodunuzu bulduktan sonra sonraki seçeneğe geçin. Kod geldikten sonra karşınıza çıkan on basamaklı kodu Android cihazınıza girin. Sonrasında verileri aktar ekranı çıkacaktır. Bu işlem sonrasında size hangi verileri aktarmak istediğiniz sorulacaktır. Aktarmak istediğiniz verileri seçtikten sonra onaylayın ve yükleme çubuğunun tamamen dolmasını bekleyin. Yükleme bittikten sonra Android telefonda bitti butonuna dokunun, iPhone telefonunuzda ise sürdüre dokunun. Karşınıza çıkan adımları izleyerek Android verilerin yeni telefonunuz olan iPhone’ye aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Android telefondan iPhone telefona verileri taşımak için ücretli ve ücretsiz uygulamalardan veya programlardan yararlanabilirsiniz. Aktarayacağınız veriler resimler, fotoğraflar, videolar, whatsapp, mesajlar, rehberdeki kişiler, uygulamalar, oyunlar ve dosyalarınızı aktarmak çok kolay olabiliyor. Özellikle Android rehberi iPhone taşıma. www.andronova.net

Hangi Android telefon modelleri ile verileri iPhone aktarılabilir

facebook müşteri hizmetleri

Android verileri iPhone aktarma: Verileri uygulamalar ile Samsung, HTC, Sony Xperia, LG, Discovery, Asus Zenfone, Vestel Venüs, Xiaomi, Lenova, Huawei, Nokia ve diğer modellerden iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, 6s, iPhone 7 ve iPhone 8 /  iPhone X modellere taşıyabilirsiniz. Bazı telefonlarda cihaz kaynaklı veya izinler nedeniyle aktarım yapılamamakta. Bizlerden yardım almak isterseniz aldığını hata ile bize yazınız.

Move to iOS uygulaması ile Android' den iPhone veri taşıma:

Android' den verileri iPhone taşıma uygulaması olarak Move to iOS uygulamasını deneyebilirsiniz. Bu uygulama tamamen ücretsiz ve resmi Apple uygulamasıdır. Move to iOS indirme adresi play.google.com/store/apps/details?id=com.apple.movetoios 

Move to iOS uygulaması ile Android' den iPhone veri taşımaAndroid iPhone aktarma nasıl yapılırAndroid verileri iPhone 6 aktarmaAndroid fotoğrafları iPhone aktarma Android verileri iPhone 7 taşıma

Android verileri iPhone 5s aktarmaAndroid verileri iPhone 6 aktarmaAndroid verileri iPhone 7 taşıma ve Android fotoğrafları iPhone aktarma da sorun yaşarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2018, 19:32
YORUM EKLE
YORUMLAR