iPhone telefonlar için dowloand uygulaması

banner186

iPhone 7, iPhone 6S, iPhone 5S, iPhone 5, iPhone SE, iPhone 4s ve diğer akıllı telefonlarında indirme ve download programı. Video, program, resim ve dosya indirme uygulaması.

iPhone telefonlar için dowloand uygulaması
Müşteri Hizmetleri 31 Ekim 2016 Pazartesi 12:25

banner192

İnternet dünyası artık her türlü verinin ve bilginin yer aldığı geniş bir yapıya sahiptir. Bugün itibari ile aradığınız ne varsa hangi kategoride bir bilgi lazımsa artık bulabiliyorsunuz. Çocuklarımızın ev ödevinden tutun kendi arabanız ile ilgili herhangi bir bilgi lazım olduğunda bu dünyada bulabilirsiniz. Peki bu bilgileri internet bağlantısı olmadan da sonra izlemek için ne yapmalıyız.

Akıllı telefonlarda iOS 10'a uyumlu bir indirme programı kurduğunuzda indirmeye izin verilen yasal dosyaları kolaylıkla iPhone telefonlarınıza indirebilirsiniz.    

Bu makalemizde sizleri indirme uygulaması arama derdinden kurtararak iPhone cihazınızda download yapabilen bir uygulamayı paylaşacağız.

iPhone telefonlar dowloand uygulaması

iFiles uygulaması: Başlığımızda ismini paylaştığımız iFiles uygulaması ile bu bilgi ve verileri iPhone cihazınıza jailbreak işlemini yapmadan indirebilirsiniz. Bu uygulamanın destekledi siteler ise aşağıda verilmiştir; Dropbox, Google Drive, iCloud, Box.net, SkyDrive, SugarSync, Ubuntu One Dosyalar, owncloud, AFP (Mac Payları) FTP / FTPS, SFTP, Flickr, Picasa, Facebook, Rackspace CloudFiles, CloudApp, Pogoplug, WebDav, Amazon S3, 4shared, ayrıca Amazon S3 kullanarak: DreamObjects ve UltiCloud.

iFiles programını tunes.apple.com/us/app/ifiles/id336683524?mt=8 bulinkten indirebilirisniz.

iPhone telefonlar için dowloand uygulaması

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×