iPhone toplu mesaj gönderme programı

iPhone 8, iPhone X, iPhone 7, iPhone 5s ve iPhone 6 cep telefonda toplu mesaj SMS atma uygulamaları var mı? Bayramlarda rehberdeki kişilere mesaj atmak zor oluyor. Ama bir uygulama ile kolayca bu zorluğu aşabilirsiniz.

iPhone toplu mesaj gönderme programı
banner192

Apple gerek kalitesi gerek işletim sistemi ve hızıyla birçok kullanıcı tarafından kullanılan telefon, tablet, PC, notebook gibi teknoloji ürünleri üretimi yapan Amerika merkezli şirkettir. iPhone ise en çok tercih edilen akıllı telefon markasıdır. iPhone ürünlerinin birçok özelliği bulunmasına rağmen tamamını kullanabilmek oldukça zordur. Bunun için bazı özellikleri hakkında bilgi almak gerekebilir. iPhone kullanıcılarına sunulan mesajlar uygulaması ile belirli kişiye veya toplu olarak kişilere mesaj atmak gerekebilir. Daha çok insana ulaşma amacı taşıyan bu yöntem sayesinde kullanıcıların işi oldukça kolaylaşır.

Grup mesajı gönderme uygulaması

iPhone akıllı cihazdan toplu mesaj gönderilmek isteniyorsa bir kaç noktaya dikkat edilmesi gerekiyor. Bunlardan ilki cihazın en son sürüme sahip olmasıdır. iPhone'da kullanılabilecek üç tip toplu mesaj uygulaması mevcuttur. Grup iMessage'i adı verilen uygulamada belirli bir gruba gönderilecek mesajlar mavi baloncuk içinde yer alır. Kişi listesinden seçilen kişilere gönderilen bu mesajlar kullanılan operatöre bağlı değil Apple'a bağlıdır ve şifreleme yöntemiyle korunur. Grup iMessage'ında herkes fotoğraf, konum, video paylaşımı gibi özellikleri kullanabilir.

Gruba isim verilip, grup kontrol edilebilir. İkinci olarak Grup MMS’i ismi verilen toplu mesaj uygulamasında gönderilen mesajlar yeşil baloncuk içerisinde yer alır ve Grup iMessage'dan tek farkı Apple'a değil kullanılan operatör'e bağlı olmasıdır. Son olarak Grup SMS'i adı verilen uygulamada ise daha kısıtlı özellikler mevcuttur. Grup SMS'i ile kullanıcı fotoğraf, konum, video gibi özellikleri kullanamaz ve sadece metin mesajı yazabilir.

facebook müşteri hizmetleri

Diğer öner toplu SMS gönderme uygulaması

Toplu mesaj gönderme programı: HızlıMesaj uygulaması, rehberde yer alan kişileri seçip uygulamaya ekledikten sonra otomatik olarak anında kişilere toplu SMS gönderebiliyorsunuz. Uygulamanın kullanımı çok basit. Her hangi bir ayara gerek kalmıyor. Uygulamayı açıp "yeni grup oluştur" yazısına dokunup açılan rehberdeki kişileri seçiyorsunuz. Sonra kaydet butonuna dokunup mesaj bölümüne geçiyorsunuz. Buradaki grup adları ister aile, ister arkadaş / iş arkadaşları isterde önemli gün / geceyi yazabilirsiniz. Örnek Kurban bayramı!

HızlıMesaj uygulamasını App Store' den aratıp indirebilirsiniz. Yayıncı kimliği HyperThree.

iPhone toplu mesaj gönderme programıiPhone toplu mesaj gönderme programı

iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone SE, iPhone 6s, iPhone X, iPhone 8 / Plus ve iPhone 7 toplu mesaj gönderme uygulaması ücretsiz App Store' den indirebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 23:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER