Silinen iOS iPhone uygulamaları geri yükleme

Apple' ın kendi resmi uygulamalarını yanlışlıkla silindiyse merak etmeyin çok kolay şekilde geri yükleyebilirsiniz. Örnek müzik, notlar, anımsatıcılar, takvim ve kişiler simgesini geri getirmek yani yüklemek için...

Silinen iOS iPhone uygulamaları geri yükleme
müşteri hizmetleri

iPhone cep telefondan yanlışlıkla sildiğiniz Apple' nın resmi uygulamalarını kolayca geri yükleyebilirsiniz. Bazı kullanıcılar bu uygulamaların simgesinin kısayolunu kaldırdıklarını düşünerek ayarlar bölümünden uygulamayı ararlar. Halbuki kısayolu değil uygulamanın kendisini sildiniz. 

Apple, uygulamalarının silinmesine izin veriyor mu? Hepsinin değil. Yani sistem ile alakalı olanlar silinemiyor. Ama yardımcı programlar silinebilir. Örnek olarak verdiklerimiz silinmekte. Örnek kişiler yani rehber uygulaması silindiyse bu uygulamayı yine App Store mağaza uygulamasından ücretsiz olarak indirip yükleyebilirsiniz.

Silinen iOS uygulamalarını geri yükleme

Telefondan sildiğiniz uygulamayı App Store' den aratıp yükleyiniz. Cihazın önbelleiğini temizlemediyseniz geçmiş kayıtlara ulaşabilirsiniz.

Not: Her hangi bir hata alırsanız iCloud veya iTunes üzerinden daha önce yedek aldıysanız geri yükleyebilirsiniz. Yazılım güncelleme de denenebilir.

Silinen iOS uygulamalarını geri yüklemeSilinen iOS iPhone uygulamaları geri almasilinmiş uygulamaları geri yüklemesilinmiş uygulamaları geri yükleme

iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, 6s, iPhone 7, Plus, iPhone 8 ve iPhone X modellerinde yanlışlıkla kişileri sildim, müzik uygulamasını sildim, hava durumu, takvim, not ve anımsatıcı uygulamasını sildim tekrar nasıl geri yüklerim yani simgeleri geri getirmek istiyorum diyen kullanıcılar çözüm haberimizde...

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2018, 15:01
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
ozan kılınç
ozan kılınç - 1 yıl Önce

merhaba yanlışlıkla mesajlar kısmını sildim fakat app store da da bulamıyorum

sefer akkaya
sefer akkaya - 1 yıl Önce

telefonumdan silinen programları geri nasıl yükleyebilirim

Silinen programları geri yükleme
Silinen programları geri yükleme @sefer akkaya - 1 yıl Önce

Uygulamaları biliyorsanız App Store' den. Uygulamaları satın aldıysanız mağaza hesabınızdan tekrardan yükleyebilirsiniz.

Teknoloji haberleri