iPad Air 2 Görüntülendi!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple ilk nesil iPad’i 2010 yılında bizlere sunduğunda özellikle mobil dünyada bir şeylerin büyük ölçüde değişeceğini anlamıştık. Steve Jobs elinde tablet ile ilk göründüğünde salonda yer yerinden oynamış ve bu eşsiz ürüne herkes şapka çıkartmıştı. Tablet konusunda markanın üstüne çıkan bir üne sahip olan iPad’i tablet dünyasının “Sana Yağı” olarak adlandırmaktayız.

Andronova

İlk nesil iPad ile geçtiğimiz yıl çıkan iPad Air arasında 8 kata varan performans farkını Apple 4 yılda 5 farklı iPad ile yakalamıştır. iPad Air 2 ile ise Apple hem performans hemde kullanılabilirlik ve işlevsellik farkını arttırmayı amaçlamaktadır. Apple iPad Air 2 ile perçinleşen başarısını daha da yukarılara çıkartmayı hedeflerken tüm dünyada tabletlere karşı ilginin büyük ekranlı telefonların artmasından dolayı düşüş eğilimine girdiğini görmekteyiz.

Steve Jobs-iPad Steve_Jobs_at_Apple_iPad_Event

Bu düşüş eğilimini iPad Air 2 ile canlandırmayı hedefleyen Apple’ın bu konuda başarılı olup olamayacağını zaman içinde öğreneceğiz. Hemen hemen tüm iPhone 6 sızıntılarının tek adresi olan Nowhereelse.fr sitesi iPad Air 2 olduğunu iddia ettiği yeni görselleri paylaştı. Bu görsellere göre iPad Air 2’nin daha ince bir yapıda olacağını, ses ızgaralarının daha büyük olduğunu ve ilk olarak iPhone 5S’te kullanılan TouchID sensörünün bu cihazda da kullanıldığını görmekteyiz. Fotoğrafları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

ipad_air_2_replica_speaker

ipad_air_2_replica_touch_id

ipad_air_2_replica_volume

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın