iPad Air 2’ye Ait Olduğu İddia Edilen Yeni Görüntüler Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple’ın muhtemelen iPhone 6 sonrasında tüketicilerin karşısına çıkaracağı yeni tablet bilgisayarı iPad Air 2 bu defa Çinli kaynaklar tarafından sızdırıldı. Daha önce Japon ve farklı kaynaklar tarafından gün yüzüne çıkarılan prototip çalışmalarla aynı tasarım özelliklerini barındıran yeni nesil iPad Air’de Apple’ın tasarımda ufak dokunuşlar yapacağını görüyoruz.

Andronova

Geçtiğimiz yıl iPad Air’de yer verilen tasarım büyük oranda korunurken, ses kontrol tuşlarında ve alt bölümde hoparlör ızgarasındaki değişimler dikkatlerden kaçmıyor. Tabletin arkasına konumlandırılan Apple logosu şu haliyle ışıklı elmanın habercisi gibi.

Tedarik kaynaklarından edinilen bilgiye göre eylül ayında seri üretime geçecek iPad Air 2’de 9.7-inç büyüklüğünde 2.048 x 1.536p çözünürlüklü LCD ekran, iOS 8 işletim sistemi, 2.0GHz+ frekans hızında çalışan A8 işlemci, Touch ID parmak izi sensörü ve 7mm kasa kalınlığının yer alması bekleniyor.

Alt bölümde sızan yeni görüntüleri inceleyebilirsiniz.

1

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın