İpad için Office 27 Milyon İndirme Barajını Aştı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung ve Apple’ın arasındaki soğuk savaştan çok daha şiddetlisini Apple Microsoft ile yıllardır yaşamaktadır. Herkes Appel’ın en büyük rakibi olarak Samsung’u görse de Apple’ın en büyük rakibi Microsoft’tur. İki firma arasındaki soğuk savaş belki CEO’ların egoları üzerinden sürse de Steve Jobs’ın aramızdan ayrılmasıyla iki firma arasında bir yakınlaşma sağlanmıştı.

iPad’ini profesyonel olarak kullanan birçok kullanıcı Microsoft’un Office yazılımının iOS tarafına gelmesini bekliyordu. Geçtiğimiz ay AppStore’dan indirilmeye başlanan iOS için Office programı Microsoft Genel Müdürü Julia White tarafından açıklanan rakama göre 27 milyon kez indirildi.

Steve_Jobs_and_Bill_Gates_(522695099)

iOS için Office programı oldukça beklenen bir yazılımdı. Ücretsiz olarak indirilmeye sunulan Office programını indirdikten sonra belgelerinizi buluta kaydederek farklı cihazlardan dosyalarınıza erişim sağlayabilme ve bunları düzenleyebilmenize olanak sağlıyor. Word, Excell ve Powe Point programlarını kullanabileceğiniz iOS için Office programını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Tabletinizden yazı ve belge hazırlıyor musunuz? Office programının gelmesi ile birlikte tabletinizde belge düzenleme işlemleri yapacak mısınız?

Kaynak: iphonehacks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!