iPhone 11 en iyi konsept videosu yayınlandı

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Apple' dan Eylül ayında yeni iPhone' ların tanıtımı yapılacağı beklentisi üzerine sık sık konsept videoları gündeme geldi. Yeni bir videoda iPhone 11 görünümü çok net.

Sponsorlu reklam

Apple’ dan yeni iPhone modeller için kısmi olarak bilgilendirme gelmiş olsa da sızdırılan bazı bilgilerle oluşan konseptler ilgi çekmeye devam ediyor. Yeni bir iPhone 11 videosu isabetli paylaşımlar yapan bir kanaldan yayınlandı. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Yeni iPhone modellerinin detayları sızıntı ve tahminlere göre kafalarda neredeyse tam şekillendi. Konsept tasarımıyla uğraşan bazı tasarımcıların yayınladığı videolar nasıl bir iPhone 11 olacağını gözler önüne serdi. 

Sponsorlu reklam

En iddialı iPhone 11 görüntü konsepti bu yazımızda paylaştık. Telefonlarda artık ön planda görülen tasarım ve kamera özelliği çoğu şeylerin üstüne çıkabiliyor. Özellikle bu işlerden pek anlamayanların ama görünümü iyi olsun ve kamerası da yüksek MP’ li olsun yeter der gibiler.

iPhone 11, Max ve 11R görünümü

Bu zamana kadar yayınlanmış tüm konseptler dikkate alınarak şekillenen yeni konsept videosu çok iddialı gibi duruyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iPhone 11 ince çerçeve, tuşların tasarımı ve kamera tasarımı en dikkat edilen görüntülerden biri oldu. Eylül’ de tanıtılacağı beklenen iPhone 11, 11R ve 11 Max olacağı söylenen modellerin fiyatları da çok yüksek olacağı bekleniyor. Tabi bize göre. 🙂 En uygun ise iPhone 11R fiyatı olacak.

iPhone 11 kamera tasarımı sizce nasıl duruyor. Pixel 4′ ü andıran bir duruşu var. Eğer videoyu izlemediyseniz veya dikkatli bakmadıysanız bir daha izlemenizi öneririz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak