iPhone 12 5G desteği ile gelecek

iPhone 12 için yeni gelişmeler var. Geçtiğimiz bir haberimizde fiyat artışı olacağından bahsetmiştik. Şimdi ise Apple' ın dünya genelinde 5G uyumlu olacak şekilde çıkaracağı.

Andronova

Apple’ ın 2020′ de tanıtacağı iPhone 12 için bazı bilgiler gelmeye devam ediyor. Henüz pek bir yere koyamadığımız yeni model için 5G desteği olacağı bilgisi geldi. Yer alan bir haberde tüm dünyada 5G uyumlu iPhone 12 satışta olacak.

Bazı üreticiler ülkelere göre bu yeni teknolojiyi ilgili ülkelere göre çıkarıyor. Örnek Samsung’ un çıkardığı S10 ve Note 10′ da yaptığı bir satış ayrımı bulunuyor. 5G uyumlu olan modeller Plus olarak geçmekte. Ama Apple’ ın ayırt etmeden yapacağı bu hamle cihazı alacak kullanıcıların ileriye dönük bir model olacağını göstermesi. 

Henüz net olmayan bilgi ise A14 işlemci dahili bir 5G modeme sahip olacağı. Eğer yer verirse ülke farketmeden tüm ülkelerde 5G desteği olacak.

iPhone 12 tasarımında bir görüşe göre tasarımda yan kısım iPhone 4′ ü andırıyor denmesi.

Diğer bir haberimizde iPhone SE 2 yani iPhone 9 olarak çıkacağı beklenen modelde 5G olacak mı henüz net bir bilgi yok ama olabilir.

Unutmadan yeni iPhone’ larda fiyat artışı bekleniyor. Detayına yazı sonunda ulaşabilirsiniz.

iPhone 12 5G desteği ile gelecek

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın