iPhone 4s 5s 6s Fabrika Ayarlarına Döndürme

iPhone 4s 5s 6s fabrika ayarlarına döndürme. iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7 ve iPhone SE fabrika ayarlarına döndürme çevirme nasıl yapılır? iPhone fabrika ayarları. iPhone format atma.

iPhone 4s 5s 6s Fabrika Ayarlarına Döndürme
müşteri hizmetleri
iPhone 4s 5s 6s fabrika ayarlarına döndürme. iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7 ve iPhone SE fabrika ayarlarına döndürme çevirme nasıl yapılır? iPhone fabrika ayarları. iPhone format atma. iPhone fabrika ayarlarına döndürme çevirme nasıl yapılır: Ayarlar / Genel / Sıfırla / Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil. iPhone fabrika ayarları bölümüne girdiğinizde şu seçenekler karşınıza gelecektirTüm Ayarları Sıfırla, Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil, Ağ Ayarlarını Sıfırla, Klavye Sözlüğünü Sıfırla, Ana Ekran Yerleşimini Sıfırla ve Konum ve Gizliliği Sıfırla. iPhone tüm içerikleri ve ayarları sil seçeneği nedir: Bu seçenekle cihazda bulunan her şey silinip cihaz ilk haline dönecek. Önemli verileriniz varsa cihazın yedeğini almanız önerilir. iPhone tüm ayarları sıfırla nedir: Telefon içerisinde bulunan hiç bir şey silinmeyecek. Telefonda yaptığınız tüm ayarlar silinecek ve cihaz ilk halindeki ayarlara dönecek. iPhone ağ ayarlarını sıfırla nedir: Telefonun Wi-Fi kablosuz ağ ayarlarını sıfırlayacak. Daha önce kablosuz bağlı olduğunuz ağ bilgileri silinecek. Bu seçenek genelde Wi-Fi ve internet bağlantı sorunlarında tercih edilir.

iPhone 4s 5s 6s fabrika ayarlarına döndürme

iPhone 4s 5s 6s fabrika ayarlarına döndürme

iPhone 6 iPhone SE fabrika ayarlarına döndürme çevirme

iPhone 6 iPhone SE fabrika ayarları nasıl yapılır

iPhone iCloud ile yedekleme nasıl yapılıriPhone rehber yedekleme verilerin yedeğini alma programı ve Apple kimliği oluşturma Apple hesabı nasıl açılır konularına baktınız mı?

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR