iPhone 5 Kullanıcılarının Dikkatine! Telefonunuzun Hatalı Olup Olmadığını Öğrenmek İster misiniz?

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple 2012 Eylül ayında tanıttığı ve ülkemizde de Aralık 2012’de satışa sunulan iPhone 5 telefonlardan son dönemlerde güç tuşu ile ilgili bazı sorunlar gelmeye başladı. iPhone 5 Sleep / Wake Düğmesi Değiştirme Programı adı verilen bu değişim programı 25 Nisan itibariyle Amerika ve Kanada’da başladı. Ülkemizde ve tüm dünyada ise 2 Mayıs tarihini beklemek zorundasınız.

teknik destek

Bu hatanın üretim hatasından kaynaklandığını Apple’ın seri numarası sorgulaması yapmasından anlayabiliyoruz. Ülkemizden ilk alınan iPhone 5’lerin 1,5 yıllık bir sürece yaklaştığını varsayarak bu incelemeyi yapmak için fazla zamanınız yok. Güç tuşu ile ilgili sorun yaşıyorsanız lütfen yorumlarda belirtin ve gereken işlemler için size yardımcı olalım.

iPhone 5

Yukarıdaki fotoğrafta boşluk kısmına telefonunuzun seri numarasını girerek hatalı üretim olup olmadığını görebilirsiniz; ama bu düğmeyle ilgili sorun yaşıyorsanız Apple bunun mutlaka garnti şartları altında düzeltilmesini sağlayacaktır. Bu sebeplerden dolayı “jailbreak” işlemlerini garantisi biten iPhone’lar için önermekteyiz. Aradan 1,5 yıl geçmesine rağmen üretim hataları ortaya çıkabiliyor ve jailbreak’li telefonlar bu kapsamda garanti dışı kalabiliyor.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!