iPhone 5 yedeğini iPhone 6 yükleme aktarma taşıma

iPhone 5 yedeğini iPhone 6' ya aktarma taşıma nasıl yapılır? Bu şekilde farklı farklı modeller aranabiliyor. Biz örnek olarak yazdık ve alınan yedeği yüklemede çok kolay.

Andronova

iPhone 6 yedeği, iPhone 7′ ye veya iPhone 8 taşıma gibi sıkça sorulan sorulardan biri. Eski iPhone yedeği yeni iPhone nasıl aktarılır atılır gibi sorular için tüm modellerde aynı işlemler yapılmakta.

iPhone cep telefonlarda yedekleme için hem uygulama hemde Apple’ nin kendi yedekleme sistemlerini kullanabilirsiniz. İstersenizde bulut sistemi ile yedek alabilirsiniz.

iPhone cihazlarda genelde iTunes ve iCloud üzerinden yedek alınıyor. Her iki yöntem üzerinden de kolay şekilde yedek alınabiliyor. Unutulmaması gereken yanlış bir yedeğin yüklenmemesi.

Bazen iPhone kullanıcıları, yanlışlıkla eşinin, çocuğunun veya babasının cihaz yedeğini kendi cihazına yükleyebilyor. Bunun nedeni aynı bilgisayarı kullanıyor olmaları.

iPhone 5 yedeği iPhone 6′ ya aktarma taşıma

Aşağıda bir iPhone cep telefonun iCloud ve iTunes üzerinden yedeklemesini anlatan ekran görüntüsünü inceleyerek, kolay br şekilde işleminizi yapabilirsiniz.

Cihaz yedekleme ile ilgili sorunda veya Apple ile ilgili tüm sorunlarda verdiğimiz özel destek hattından yardım alabilirsiniz.

iCloud ile yedekleme: Ayarlar> iCloud> Yedekleme> Şimdi Yedekle​

icloud kaç gb yedek alır

icloud yedek alma kapasitesi

iphone 6 yedek alma geri yükleme

iphone yedek aktarma sorunu

iphone 5s yedeği itunes ile iphone 6s aktarma

iphone 4s yedeği iphone 5 aktarma

iPhone 5 yedeği iPhone 6' ya aktarma taşıma

itunes ile yedek alma aktarma

iCloud nedir iCloud nasıl kullanılır haberlerimizi incelediniz mi?


Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2020, 14:12

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın