iPhone 5S Bitti, 5C Verelim

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple‘ın 20 Eylül tarihinde Amerika’da satışa sunduğu yeni nesil iPhone telefonlarından 5S için stok sıkıntıları başladı ve telefonlar şu anda bulunamıyor. Oysaki ucuz iPhone olması beklenen ama ucuz olmayan iPhone 5C için en ufak bir stok sıkıntısı yok.

Andronova

Apple Store Online Mağazası iPhone 5S için yazı hazırlanırken tam bir tarih verem anda resmen ezken (Ekim ayı içinde sevk diyor) iPhone 5C için 24 saatte teslim diyor. Bunun en büyük sebebi tabiki Apple’ ın saçma sapan satış politikası. iPhone 5 kalitesinin yarısına bile sahip olmayan ama aynı donanıma sahip olan iPhone 5C’yi iPhone 5 ten bile daha pahalıya satmaya kalkan Apple, 5C konusunda şu anda resmen çuvallamış durumda.

Şu kısa sürede Amerika’da çok daha evvel çıkan Galaxy S4′ ten bile daha çok satış rakamına ulaşan iPhone 5S bu anlamda kırılabilecek tüm rekorları bünyesinde barındırıyor. iPhone 5C içinse bunları söylemek çok zor. Bütün iPhone modellerinden daha kalın olan iPhone 5C’ yi, Apple’ın birbirinden şık delikli plastik kapakları da kurtarmayacak anlaşılan.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.