iPhone 5S için En Sağlam Kılıflar

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Akıllı telefonlarımız artık bir eşya yerine sanki bir aksesuar gibi algılanmaya başlandı. Hem telefonlarımızı korumak hemde 2. el değerlerinin kaybolmaması için bir şekilde telefonlarımızı korumaya çalışıyoruz. Bu konuda bizlere en çok yardımcı olan apart ise hem ekran koruyucu filmler hemde arka kılıflar olmakta. Bu bağlamda sizlere en iyi iPhone 5S kılıflarını tanıtmaya devam ediyoruz. Son dönemde hem su hemde toz geçirmez özellikleri ile öne çıkan telefonların bu özelliklerine iPhone 5S’inizinde de yaşamanızı sağlayacak kılıfları sizlere tanıtmaya karar verdik.

teknik destek

Sizlerden bu kılıfları nasıl alacağınız ile ilgili sorumlar almaktayım. Kaynakta bildirdiğim adrese girerek oradan kılıfların satıldığı sitelere erişim sağlayabilirsiniz. 150 dolara kadar olan ürünleri ücretsiz olarak adresinize getirtebiliyorsunuz. Ürünlerin faturalarının kargo ile gönderilmesini özellikle istemelisiniz ki gümdrükte bir sorun yaşamayın. Bu konuda başka sorularınız olursa bunları da yorumlardan bizlere sorabilirsiniz.

Otterbox Defender

 Bu kapağı daha evvel siz değerli okuyucularımıza tanıtmıştık. İçi köpük dışı sert malzemeden imal edilen bu kılıf telefonunuzu her türlü dış etkenden sadece 50 dolara koruyor. Bu kapağın su geçirmez özelliği olmadığının altını çizelim.

otterbox-defender-iphone-5s

Otterbox Preserver

Hem dış etkenler hemde sudan korunmak istiyorsanız size yine Otterbox firmasının yeni ürün Otterbox Preserver kılıfını öneriyoruz. 80 dolarlık fiyatı bizce bu farkı yaşamaya değer diye düşünüyoruz.

otterbox-preserver-iphone-5s-515x1024

LifeProof Fre

iPhone 5S’inizi hem suyun altında kullanmak hemde kaba görünmesini engellemek istiyorsanız LifeProof Fre tam size göre bir kılıf. 79,99 dolar fiyat etiketine ve birbirinden farklı 10 renk seçeneğine sahip bu kılıfın oldukça kullanılabilir olduğunun da altını çizelim.

lifeproof-fre-iphone-5s

LifeProof Nuud

Bu kılıf tanıttığımız kılıflar içinde bizce en ilginç olanı. Su geçirmez özelliğini ekranını kapatmadan sağlayan bu kılıf ekranın çerçevesini kaplayan özel bir silikon conta ile bu özelliği yaşamamızı sağlıyor. Ne kadar güvenilir bilemeyiz ama özellikle Amerika’da büyük satış rakamlarına ulaşan bir kılıf olduğunun altını çizelim ve fiyatının da 89 dolar olduğunu belirtelim.

lifeproof-nuud-iphone-5s

SLXTREME 5

 Bu kılıf uzay filmlerinden çıkmış gibi görünebilir ki özellikleri ile gerçekten öylede söylenebilir. 149 dolara satılan bu kılıf hem su hemde toz geçirmezlik özelliğinin yanında güneş enerjisi ile çalışan 2550 mah gücünde birde bataryayı bizlere sunuyor. Özellikle saha çalışanları tarafından tercih edilen bu kılıfın resmini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

slxtreme-5-5s-case-iphone-rugged-waterproof-solar-powered-battery

Case Mate Tough Xtreme

Bu kılıf telefonunuzu sadece dıştan gelen darbelere karşı koruyor. 4 farklı rengi ve 25 dolarlık fiyatıyla da oldukça dikkat çeken bir kılıf olduğunu söyleyebiliriz.

tough-xtreme-iphone-5s

Şimdi sizlere Ballistic firmasının 2 farklı modelini tanıtacağız. Ballistic Hard Core kılıfı 12 metreye kadar su geçirmezlik özelliğini bizlere sunmakta. Su altında zıpkın balıkçılığı yapan kişiler için birebir olan bu kılıfın 59 dolarlık bir fiyatı olduğunu belirtelim.

ballistic-hydra-iphone-5s

Ballistic Hydra ise 2 metreye kadar 30 dakika suda geçirmemezlik garantisini bizlere sunuyor. 7 metreden düşmelere karşı iPhone 5S’inizi koruyan bu kılıfın fiyatı ise 79 dolar.

ballistic-hydra-iphone-5s-1

Kaynak: iphonehacks via amazon.com

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!