iPhone 5S ile Bentley Reklam Filmi Çekilir mi? [Video]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Apple 2013 ve 2014 yıllarında marka değeri açısından dünyanın en çok bilinen firması olarak seçildi. Bu bilinirlik ise firmanın yaptığı inanılmaz ürünlerden ve bunlarda kullanıdığı teknolojilerden ileri gelmektedir. Bundan 1,5 yıl evvel tasarladığı ve 9 ay evvel piyasaya sunduğu telefonlarında kullandığı sektörün ilk 64 bit mobil işlemcisini halen üretebilen bir firma bildiğiniz gibi yok. Mac Pro bilgisayarlarında kullandığı özel tasarımla yüksek işlem gücü ve yüksek grafik performansını geçtiğimiz yıl çıkarttığı Mac Pro’nun sadece üçte biri hacminde üretebilen firma bu bağlamda da farklı olmayı başarabildi. Tablet konusunda ise belki yazılımın getirileri açısından geride kalsada tasarım ve hafiflik konusunda en iyiyi kullanıcılarına vermeyi başardı. Bu sebeplerden dolayı Apple hem seveni hemde sevmeyenleri tarafından bilinen ve takip edilen bir firma olmuştur.

Kalitenin, ihtişamın, gücün ve lüksün birleştiği tek araç olan Bentley’de yeni araçlarında Apple ürünlerine destek vereceğini açıkladı. 2015 yılı araçlarında kişiselleştirilmiş iPad Air kullanacağını açıklayan firma iPhone optimizasyonu da sağlayacağının duyurusunu yaptı. Bentley arka koltukta 2 adety iPad Air koyarak kullanıcıların hem keyifli vakit geçirmesini hemde yolda bazı işlerini halledebilmelerini  amaçlıyor.

Bentley-Connected-Mulsanne-interior

Bentley’in milyon dolarlık araçlarına iPad Air’ların standart donanımda bulunacağının da altını esprili bir şekilde çizelim. Yukarıdaki resimde araçta oturan kişinin Apple Magic Trackpad ile iPad Air’ı kontrol ettiğini görebilmekteyiz. 2 koltuk arasında iPhone şarj istasyonu ve telefonu araca balayabilmeye olanak sağlayan özel bir bölme olduğunu da hatırlatalım. Bu sayede telefonunuzu elinize almadan görüşme yapabiliyorsunuz. Bizler için oldukça pahalı olan bu araçları tercih edenlerin bu teknolojileri kullanma merakları var mıdır yok mudur bilemiyoruz ama Bentley’in bu özelliklerini anlattığı ve iPhone 5S ile çekilen yeni reklam filmini izlemek isteyeceğinizi düşünüyorum. Reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

bentley-mulsanne-2011-09-14-600-6

lyYhM0XIIwU#t=195″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Kaynak: 9to5mac

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir