iPhone 5S ve iPhone 5C’de Ramazan İndirimi Başladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Apple‘ın iPhone 6 lansmanına çok az bir zaman kalmışken özellikle perakendecilerden yapılan yoğun baskılar sonrasında Apple’ın bir fiyat indirimine gideceği tahmin ediliyordu. iPhone 6’ya yer açmak için Apple’ın ve perakendecilerin bu indirime büyük ihtiyaçları vardı; çünkü özellikle iPhone 5C satışları yok denecek kadar azdı. Bu güne kadar canlı bir iPhone 5C görmüş biri varsa lütfen yorumlarda belirtsin çünkü telefonun satış rakamları öylesine düşük ki telefonu görmek neredeyse çölde bir kutup ayısıyla karşılaşmak kadar gerçek dışı.

Apple’da bunun farkında olduğu için iPhone 5C’nin 8 GB modelini piyasaya geçtiğimiz aylarda satışa sundu. iPhone’ların 16 GB modelleri bile büyük bir kapasite sorunu yaşatırken 8 GB modelinin kimlere hitap etmek adına çıkartıldığını bilemiyoruz. Tüm bu yanlışları ise Apple tek bir doğru ile götürebilirdi o da iyi bir fiyat indirimi.

iphone_5s_iphone_5c_iphone_4s_apple_products_16x9

Amerika’nın en büyük perakende zincirlerinden biri olan Wallmart iPhone 5S ve iPhone 5C’de fiyat indirimi yapacağını açıkladı. Bu indirim miktarının modeline göre 29.99 dolar ve 149.99 dolar arasında olacağı belirtilmekte. Bu indirimin ülkemizde ve tüm dünyadaki yansıması nasıl olacak bunu hep birlikte göreceğiz. Sizin için iPhone 5C’nin fiyat alım kriteri nedir?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir