iPhone 5s’in Kamera Kalitesini Merak mı Ediyorsunuz? Tamamı iPhone 5s’le Çekilmiş Defileyi İzleyin!

blank

Sıradan kullanıcılar iPhone 5s’i ellerine geçirmek için 20 Eylül’ü beklemek zorunda. Hatta ilk satışın gerçekleştirileceği 9 ülkenin dışında yer alan bizim gibi kullanıcılar en az Aralık ayı civarını beklemek zorunda; fakat bazı şanslı ve ayrıcalıklı kişiler çoktan 5s’le uzun bir süre geçirmiş durumda.

teknik destek

İşte bu ayrıcalıklı kişilerden bazıları olan Burberry çalışanları iPhone 5s’i ellerine geçirmekle kalmamışlar, bir de üzerine Londra Moda Haftası’nda gerçekleştirdikleri defilenin tamamını cihazı kullanarak videoya çekmişler.

Bir teknoloji sitesi olarak moda hakkında çok firek sahibiz diyemeyiz; fakat videonun hiç de fena olmadığı aşikar. Videoyla sonrada oynanmış olması ihtimali her zaman var; ama Youtube’a yüklenip sıkıştırılmış bir video için genel olarak oldukça güzel görünüyor.

Eğer siz de Apple’ın yeni amiral gemisinin geliştirilmiş kamerasını merak ediyorsanız, yaklaşık olarak 15 dakika süren bu videoya bir göz atın ve yorumlarınızla bize fikrinizi belirtin.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!