iPhone 5S’in Reklama İhtiyacı Var mı?

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple‘ın yeni nesil iPhone telefonları 5S ve 5C ile ilgili bir çok haber yaptık. Telefonlar öyle yada böyle satış rekorları kırarak yoluna devam ediyor.

Andronova

Apple bu zamana kadar iPhone 5C’yi daha ön planda tuttu diyebiliriz. Tabi bunun en büyük sebebi zaten iPhone 5S satışlarının çok iyi gitmesiydi. Yeni nesil iPhone telefonlar 1 Kasım itibariyle ülkemizde satışa başlayacak. Telefonların henüz fiyatları ve tarife kampanyaları henüz belli değil. Ülkemizdeki 3 operatör de telefonların 1 Kasımda satışına başlanacağını bildirirken fiyat ile ilgili ser verip sır vermiyorlar. Sanırım herkes birbirini bekliyor fiyat verme konusunda.  Operatörlerin yeni nesil iPhone’lar için vereceği fiyatı hem biz hem perakendeciler hemde paralel ithalatçılar yakında öğrenecek.

Apple yeni nesil iPhone 5S için farklı bir renk kullanmış ve altın rengi ile telefonun prestij konumunu arttırmıştı. Yurt dışında iPhone kullanmak bir prestij göstergesi değil ama ülkemizde iPhone’lar o kadar pahalı ki bu telefonlara sahip olanlar da “bende para var” izlenimi oluşturuyor. Bunu fark-eden Apple’da yeni reklam filmiyle metalin telefona nasıl dönüştüğünü bilgisayar ortamında şık bir şekilde bizlere gösteriyor. ilk olarak Pazar günkü Amerikan Futbolu müsabakalarının arasında gösterilmeye başlanan reklam filmine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Sisteminiz el veriyorsa videoyu Full HD 1080p’de izlemenizi tavsiye ederim.

xYsSiaBZmRk” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.