iPhone 6 Air Beklenenden Önce Tanıtılabilir

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Apple’ın 4,7 inç iPhone 6 ile birlikte 5,5 inç boyutunda bir iPhone modelini daha bizlere tanıtacağı öngörülüyordu. Bu bağlamda Apple’ın öncelikle 4,7 inç iPhlone 6’yı daha sonrada 5,5 inç boyutunda ve adından Air olarak bahsedilen iPhone 6’yı tanıtması bekleniyordu. Bunun sebebi olarakta Apple’ın 5,5 inç iPhone 6 modelinde Apple’ın çok farklı bir pil teknolojisi kullanacak olmasıydı.

Bloomberg’in yaptığı habere göre Apple 5,5 inç iPhone 6 için kullanıcılarını çok bekletmeyecek ve 4,7 inç iPhone 6 lansmanında her 2 telefonunda duyurusunu yapacağı belirtildi.

Bloomberg Apple’a en yakın haber kaynaklarından biridir ve bu bağlamda söylenenler oldukça gerçekçidir. Phablet kategorisinin başarısı ve o dönemde çıkacak olan Samsung Galaxy Note 4’e alternatif bir ürün peşinde olan Apple’ın 5,5 inç iPhone 6’da izleyeceği strateji ise büyük merak konusu.

iphone_5s_6_sizes_no_bezel (1)

Apple’a yakın kaynaklar 5,5 inç iPhone 6’nın iPhone 5C gibi konumlandırılacağının altını çiziyor. Samsung’un Galaxy Mega telefonları gibi büyük ama ucuz pazarlama stratejisini benimseyecek olan Apple’ın bu bağlamda başarılı olup olamayacağını zaman içinde göreceğiz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir