iPhone 6 Bilmecesi Devam Ediyor

blank

Gün geçmiyor ki yeni bir iPhone 6 haberi yayınlanmasın. Android ekosisteminden umduğunu bulamayan tüketiciler gözlerini iPhone 6’ya çevirmiş durumdalar. Samsung Galaxy S5, Sony Xperia Z2 ve HTC One’dan beklenen gelişim daha yukarılardayken Galaxy S5’in Ram ve tasarımı, Xperia Z2’nin işlemcisi ve HTC One’ın kamerasındaki donanım özellikleri kullanıcılar tarafından pek beğenilmemişti.

teknik destek

Bir de bu tasarım ve donanı eksikliklerine ürünlerin fahiş denecek kadar pahalı fiyatları eklenince birçok kişi iPhone 6 ve LGG3’ü görmeden telefon almamayı tercih ediyorlar. Peki iPhone 6’da bizleri ne bekliyor. Tim Cook’un 2013 yılında yaptığı bir röportajda “büyük şeyler üzerinde çalışıyoruz” demesi herkeste kafa karışıklığı yaratmıştı. Bununla ilgili yapılan yorumlar ise daha büyük bir iPad Air (Pro) ve daha büyük ekranlı bir iPhone olmuştu.

iPhone 6 için 3 farklı ekran boyutundan bahsedilmekte. 4,7 inç ekranda bir iPhone 6 tanıtılması çok olası bir ihtimal ama bunların yanında Japonya’da faaliyet gösteren Nikkei gazetesinin yayınladığı grafiklere göre yeni Apple 2 farklı iPhone 6 modeli üzerinde çalışıyor.

4,7 inç iPhone 6 ve 5,7 inç iPhone 6C üzerinde çalıştığı belirtilen Apple’ın tasarım çizimleri olduğu iddia edilen grafikleri gazete kendi sayfasında bizlere sundu.

iphone_6c_drawings_larger

Yeni iPhone 6’dan beklentileriniz nedir? En uygun ekran boyutu için fikirlerinizi bizimle paylaşırsanız sevinirim.

Kaynak: iphonehacks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!