iPhone 6 Canlı Canlı Görüntülendi!!! [Video]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android ekosisteminde cep telefonu üreticileri telefonlarının lansman öncesinde “gizli tutmak” konusunda ya çok beceriksiz yada yeni çıkartacakları telefonları lansman öncesi sızdırarak (LG G3 gibi; hangi basın sızdırması basın bültenlerinin sızdırılması yoluyla olabilir Allah aşkına) telefonları hakkında basında daha fazla yer almak istiyor. Geçtiğimiz yıl LG G2 lansmanı öncesi ortaya çıkan telefon, Galaxy S5 lansmanı öncesitelefonun tüm detaylarına videolu şekilde ulaşılması; Xperia Z2 hakkında lansmandan günler değil aylar önce tüm gerçekliği ile telefonu görmemiz bu konuda verebileceğimiz birkaç örnek olarak göze çarpmakta. Peki Apple tarafında böyle bir durum hiç yok mu derseniz size iPhone 4 lansmanı öncesi bir geliştiricinin barda unuttuğu iPhone 4 tüm lansmanın tadını kaçırmış ve Apple’ı büyük güvenlik önlemleri almaya zorlamıştı.

teknik destek

Apple’ın iPhone 6 lansmanını ne zaman yapacağı bilinmez ama firma telefon gizliliğine tüm üreticilernde  daha fazla önem veriyor ve telefonun gizliliği konusunda endişe duyduğu içinde basında önce kendisi lansman yapmak istiyor. Bundan dolayı da Apple’ın Eylülü beklemeden :Haziran ayında yapacağı geliştiriciler konferansında yeni telefonunu tanıtacağını şiddetle düşünmekteyim.

iPhone 6 ile ilgili birçok maket ve 3D yazıcı ile yapılmış klonlara rastlamaktayız ama macmixing isimli bir kullanıcı 4,7 inç boyutunda olacağı belirtilen iPhone 6’nın kasasına Motorola Moto X’in 4,7 inçlik ekranını yerleştirerek iOS işletim sisteminin iPhone 6’da nasıl görüneceğiniz bizlere göstermiş. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var ki iOS işletim sistemi 4,7 ve hatta 5,5 inç bir telefonda tam anlamıyla mükemmel görünüyor ve görünecek. Büyük ekranlı bir iPhone bekleyen çok fazla okuyucumuz olduğunu bildiğimiz için bu haberi onlara hitaben yayınlıyoruz. Peki siz 4,7 inç ekranda iOS işletim sistemini nasıl buldunuz?

w-wXz-9qAcU” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Kaynak: 9to5mac

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!