iPhone 6 Gecikebilir!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple’ın yeni 6. nesil iPhone telefonu her yıl olduğu gibi Eylül ayında bekleniyordu; fakat son gelen bilgiler bizi doğrular nitelikte ve iPhone 6 Ekim dönemine kalabilir açıklamaları yapılmaya başlandı. Apple’a en yakın kaynaklardan biri olan KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo iPhone 6’nın 4,7 inç modeli le 5,5 inç modellerinin birlikte üretim yapılmaları ile ilgili yaşanan problemlerden dolayı iPhone 6 5.5 inç telefonu Ekim dönemine sarkacak.

teknik destek

Aslında bu beklenmeyen bir gelişme değildi lakin Apple’ın Arizona’da kurduğu Safir Cam tesisinin iPhone 6 için safir cam ürettiği bilinen bir gerçekti ama Apple 5.4 inç iPhone 6’nın arka yüzeyini de safir cam kaplama yapmak istiyor ve bu yüzey şimdilik kırılma testini bir türlü geçemiyor.

GT-Advanced-sapphire-slabs-Pocketnow-001

iOS 8’in ve ve 5.5 inç iPhone 6’nın gecikebileceğini sizlere sürekli bildiriyorduk ve KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo’da bizimle aynı açıklamayı yaptığını görüyoruz. Apple’ın iOS 8’de kullanacağı özellikler ile ilgili halen şirket alması bizim tezimizin çıkış noktasıdır. iOS 8’in Beta versiyonunda olduğu söylenen ama verilmeyen özellikler de bu söylediklerimizi desteklemektedir. Apple umarız ki iPhone 6 için alelacele bir durum ortaya koymaz ve telefon tüm gerçekliği ile karşımıza çıkar.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir