iPhone 6 Görüntüleri Gelmeye Devam Ediyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple iPhone 6 tanıtımını Eylül döneminde yapmayı planlıyor. Bu tanıtım öncesinde ürünle ilgili donanım sızdırmaları ve konsept tasarımları gelmeye devam ediyor. Bizde sizler tüm bilgileri en hızlı şekilde vermeye gayret ediyoruz. iPhone 6 ile ilgili bilinen birkaç gerçek var. Bunlar A8 yonga seti, 2 farklı boyutta ekrana ilaveten 2 farklı çözünürlük ve alüminyum arka yüzey. Üreticilerin telefonların arka kısımlarında metal kullanmalarının bir sıkıntısı var o da 3G ve Wi-Fi antenlerinin bağlanılabilir olması için ince bir yalıtkana ihtiyaç duymaları.

2 dönemdir alüminyum telefon üreten HTC bu durumu bir şekilde aşmayı başardı. İlk nesil HTC One’da arka tarafta bulunan ve alüminyum yüzeyin içine yerleştirilen plastik bantların aralık kaldığı ve açıldığı şikayetleri alan firma HTC One M8 ile bu durumun önüne geçmişti. Herkeste Apple’ın iPhone 6’da nasıl bir önlem alacağını merak ediyorken ünlü tasarımcı Mark Pelin yaptığı yeni iPhone 6 tasarımı ile bizlere yol gösterici oldu. Aşağıdaki fotoğraflar iPhone 6’nın muhtemel arkasının nasıl görünebileceği ile ilgili bizlere fikir veriyor.

Bu tasarımlar gerçekten doğru çıkarsa mmobil sektörün Apple’la işi var gibi görünüyor…

image-iPhone-6-concept

image-iPhone-6-concept2

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!