iPhone 6 Görüntüleri Sahte Çıktı!

Dün sizlere iPhone 6’nın resimlerinin sızdırılmış olabileceğinin haberini vermiştik. Haberimizi okumadıysanız öncelikle bu habere mutlaka göz atmalısınız. Haber Avustralyalı Blogger Sonny Dickson tarafından bizlere sunulmuş bir bilgiydi. Fotoğraflar oldukça gerçekçi görünmüş ve bu gerçeklikte bizleri bir hayli heyecanlandırmıştı.

teknik destek

Bu gün yapılan incelemelere göre ise bu fotoğrafların sahte olduğu anlaşıldı. Sızdırılan fotoğrflar ile Mrtin Hajek’in tasarlamış olduğu iPhone 6’nın konsept fotoğraflarındaki renderlar ile aynı hatalara sahip. İşte bunun kanıtı da aşağıdaki fotoğraflarda gizli.

iPhone-6-fake1

Bir başka konu da iPhone logosuun eski harf yazılımı ile yazılmış olması. Yeni iPhone’da Apple‘ın nasıl bir yazı karakteri kullanacağını kestirmek güç olsa da eskiye dönmeyi tercih etmeyen Apple’ın iPhone 6’da da bu karakteri kullanmayacağı öngörülüyor.

iPhone-6-fake-2

Bir diğer sahte belgesi ise oldukça manidar. iPhone 6 diye lanse edilen telefonun üstündeki jelatin kabartmaları hem önde hemde arkada aynı şekilde yerleştirilmiş. Bunun bir tesadüf olamayacağını ve bunun ancak bir program vasıtasıyla yerleştirilebileceğinin eminim hepimiz farkındayızdır. Aşağıdaki resimde bunun kanıtı oluyor, lütfen dikkatli inceleyin.

iPhone 6 fake 3

Apple iPhone 6 lansmanını geciktirdikçe bakalım daha neler göreceğiz çok merak ediyorum. Akıllı telefon sektöründe kırılacak tüm rekorları kırması beklenen iPhone 6 ile bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir