iPhone 6, iPad Air 2, iPad Mini 2 Retina Display Aynı Karede Görüntülendi!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple’ın 2014 içinde satışa sunacağı kesin olan iPhone 6, iPad Air 2 ve iPad Mini 2 Retina Display olduğu iddia edilen ürünler bir fotoğraf karesinde görüntülendi. Apple’ın iPhone 5S ile hayatımıza soktuğu TouchID parmak okuma teknolojisinin her 3 cihazda da kullanıldığına şahit olmaktayız.

Andronova

Apple parmak izi okuma teknolojisi ile tüm parmak izi okuma sistemlerinden çok farklı bir donanımı bizlere sunmaktadır. Galaxy S5’te kullanılan parmak izi okuma sensörü parmağın belli bir kesiti üzerinden çalışırken Apple’ın geliştirdiği TouchID sensörü alan okuması yaparak parmağınızı yanda tutsanız çalışmaktadır. Galaxy S5 ise aynı kesitin okumasını yapmak ile görevliyken TouchID çok daha kapsamlı bir okuma yapabilmektedir.

Yapılan habere göre Lightning şarj bağlantı noktasının  her 3 üründe de kullanıldığını söyleniyor. Daha öncede haberini yaptığımız gibi kulaklık girişinin bu bağlantı noktasından mı olacağını şimdilik bu fotoğraflardan anlayamıyoruz ama Apple’ın bu konuda çalışmaları oluğunu ve özellikle iPhone 6’da çok farklı bir ses anfisi kullanacağı dile getiriliyor.

İşte iPhone 6, iPad Air 2 ve iPad Mini 2 Retina Display’e ait olduğu iddia edilen o fotoğraf

gsmarena_001

Kaynak: gsmarena

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.