iPhone 6 Kılavuzu Yepyeni Bir Tasarıma İşaret Ediyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

iPhone 6’nın piyasaya sürülmesine günler kala, iPhone 6 ile ilgili pek çok görsel yayınlanmaya devam ediyor. Bu kez Iphone 6’ya ait olduğu iddia edilen ve Iphone kutularının içinden çıkan, telefonun mini el kitapçığı niteliğindeki görsel sızdı. Sızan fotoğrafta Iphone 6’nın üzerinde bulunacak tuşların gösterildiği görülüyor.

Andronova

Telefonun açma kapama tuşunun sağ üst köşeye alındığı, sessiz(titreşime alma)e alma tuşunun yerinin eski iPhone’larda olduğu gibi sol üstte kaldığı ve hemen altında dairesel ince uzun şekilde ses artırma ve azaltma tuşlarının yer verildiği görülüyor.

iPhone 5S ile kullanıcıya tanıştırılan parmak izi okuma özellikli ana ekrana dönüş(Home button) tuşunun tasarımını ve konumunu koruduğu görülürken şarj bağlantı tipi olarak  iPhone’un son modellerinde yer verdiği Lightning tipinin kullanıldığı görülüyor.

iPhone 6’nın alıştığımız iPhone modellerine göre daha büyük ekranlı çıkacağına neredeyse şüphe kalmamış olmasına rağmen fotoğrafta ekran büyüklüğüne ya da dedikodularda yer alan 128GB’lık hafızaya dair bir bilgi bulunmuyor.

gsmarena_001

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın