iPhone 6 Şekilleniyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple iPhone 6 için radikal bazı değişiklikler yapabileceğinden bahsetmişti. iPhone 6 için yapılacağı söylenen en büyük değişiklik ise ekran boyutu oldu. Ekran boyutunun büyümesini Android eko sisteminden sıkılan ve güncellemelerden başı ağrıyan bir çok kullanıcı gibi bende bekliyorum. Daha büyük ekranlı ve Full HD çözünürlükteki bir iPhone’nun neler yapabileceğini sanırım iPhone 6 ile birlikte göreceğiz.

teknik destek

iPhone 6 için beklentiler tabiki bununla sınırlı değil. Özellikle iPhone 5’ten iPhone 5S’e geçişte kamera yönünde bir değişiklik yoktu. iPhone tutkunları kamera tarafında da görülmemiş özellikler bekliyor Apple’dan. iPhone 6 için tüm beklentileri fazlasıyla karşılayacağını söyleyebiliriz. Kapalı kapılar ardında iPhone için A8 yonga setinin geliştirilme sürecinde sona gelindiği ve bazı test örneklerinin üretildiği de gelen dedikodular arasında.

iPhone 6 için Artur Reis adlı bir tasarımcının yapmış olduğu “consept” çalışmasına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz. iPhone 6 için ilk nesil iPhone benzetmesini yapabileceğim bir yapıya kavuşturulan yeni telefonda Apple’ın Amerika’da safir cam tesisi kurmasının ardından safir camdan oluşan bir iPhone 6 bekleniyor. Tasarımcı da bu yönce bir telefon geliştirmiş. 4,4 inç Full HD ekrana sahip telefon için beklenen ölçü bu değil. Android eko sisteminin 5 inç telefonlar kategorisinde standartlaştığını hepiniz takip ediyorsunuzdur. Amiral gemilerinin “mini” versiyonlarının ekran standardında oluşturulan bu inç kesinlikle bizim beklediğimiz boyut değil. iPhone 6’nın 5,2 inç boyutunda olması tek hayalimiz. Telefonda 12 mega piksel, f1/8 diyafram ve Full HD’de 120 kare/saniye çekim yapabileceği öngörülen iSight Pro adıyla anılan da bir kamera konumlandırılmış. Yekpare bir safir camdan oluşan ekranın fiziksel “Home” butonun yer almadığını görüyoruz.

rwL-fuzR78Y” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Benim çok fazla beğenmediğim ve kamera yerinin asla değişmeyeceğini düşündüğüm iPhone 6 yaz aylarında satışa çıkacak. iOS 8 ile gelmesinin pek mümkün olmadığı telefonun önümüzdeki sonbaharda iOS 8 güncellemesi alacağını da geçmiş tecrübelerimden sizlere söyleyebiliyorum. iPhone 6, daha büyük ekran, daha ince çerçeve kalınlığı, daha güçlü işlemci ve 4K desteği ile gelirse…

Kaynak: iphonehcks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!